"Kanapowcy". W finale goście z "Królowych życia" i "Gogglebox. Przed telewizorem". Kto się pojawi?

Dominik Abus gościem "Kanapowców"
Dominik Abus gościem "Kanapowców"
Źródło: TVN
W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. Teraz pora na finałowe zadanie, czyli walkę MMA. Zawodników wspierać będą goście z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia".

W czwartym sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczyła ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierali ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti. Tuż przed samą finałową walką MMA zawodnicy dostali niewesołe wiadomości. Co się stało?

"Kanapowcy 4". Finał programu - kto weźmie udział w walce MMA?

"Kanapowcy" przez pół roku przygotowywali się do wymagającej walki MMA. Z szóstki zawodników, którzy rozpoczęli przygodę w programie, pozostała tylko czwórka.

Z programem na własne życzenie pożegnał się Marek Morus. Decyzję "Morusa" skrytykowali koledzy z programu i znany z "Gogglebox. Przed telewiozorem" Mateusz "Big Boy" Borkowski, który sam kiedyś dużo schudł. Stan zdrowia zmusił do opuszczenia programu drugiego uczestnika — Leszka. Doznał on poważnej kontuzji. Zerwał przednią część barku, dlatego musi przejść operację.

Niestety tuż przed samą walką zawodnicy dostali jednak niewesołe wiadomości od lekarza. Co takiego się wydarzy, że dwaj z nich nie zostaną dopuszczeni do ostatecznego zadania? Odpowiedź w finałowym odcinku.

Zobacz zwiastun:

14879527_kanapowcy-sezon-4-odcinek-10-final-zwiastun_480P
"Kanapowcy". Sezon 4, odcinek 10. Finał

"Kanapowcy 4". Finał sezonu. Goście z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia"

Kielecka ekipa przez ostatnie miesiąca totalnie odmieniła swoje życie i jest gotowa do finałowego wyzwania. Daniel, Kuba, Grzesiek i Marcin zgubili przeszło 150 kg. Dzień walki to niezwykłe wydarzenie pełne ogromnych emocji, niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. A poziom adrenaliny sięga niebotycznego poziomu.

Na szczęście "Kanapowców" wesprą wyjątkowi goście, znani z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia" - Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Damian "Nagana" i Mateusz "Tarzan".

"Kanapowcy". Damian Nagana
"Kanapowcy". Damian Nagana
Źródło: TVN
"Kanapowcy". Mateusz "Tarzan" Leśniak
"Kanapowcy". Mateusz "Tarzan" Leśniak
Źródło: TVN

Czy stres przed nadchodzącymi walkami nie postawi pod znakiem zapytania wysiłków ostatniego pół roku? I kto zwycięży w finałowych pojedynkach? Zapraszamy przed telewizory!

"Kanapowcy 4": gdzie i kiedy oglądać? Powtórki

Finałowy odcinek czwartej edycji "Kanapowców" już we wtorek 10 maja o godz. 22:00 w TTV. Seria dostępna jest również w serwisie player.pl. Powtórki programu można oglądać we czwartek o godzinie 20.35 w TTV.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości