"Kanapowczynie" od września na antenie TTV. Panie ze Śląska będą walczyć ze zbędnymi kilogramami

"Kanapowczynie"
"Kanapowczynie" jesienią na antenie TTV
Źródło: TTV
Już we wrześniu kolejny zespół "Kanapowców" pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i smukłą sylwetkę. Nowy sezon programu przyniesie wiele niespodzianek. Tym razem bohaterkami będą panie. Kiedy oglądać "Kanapowczynie"?

Poprzednie cztery sezony "Kanapowców" okazały się sukcesem i program zdobył ogromną popularność, a jego uczestnicy skutecznie pożegnali się z niezdrowymi nawykami. Wielu z nich odnotowało spektakularne efekty nie tylko w swoim życiu, ale także w otoczeniu – ich partnerzy i bliscy również czerpali korzyści z wprowadzenia zdrowego stylu życia. W piątym sezonie programu po raz pierwszy poznamy Kanapowczynie! Pięć odważnych kobiet ze Śląska stoczy zaciekłą walkę z niezdrowymi przyzwyczajeniami i spróbuje zrzucić z siebie balast nadprogramowych kilogramów. Jak poradzą sobie z wyzwaniami, jakie postawi przed nimi dieta, ćwiczenia i trener, Krzysztof Ferenc? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marek Morus o zaręczynach z partnerką. Jak zareagowała?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kanapowczynie" zastąpią "Kanapowców"

W nowym sezonie "Kanapowców" bohaterkami będą panie ze Śląska. To właśnie one podejmą wyzwanie związane z poprawą zdrowia, kondycji oraz zmianą swojego stylu życia. Jak taksówkarka, właścicielka salonu fryzjerskiego, sekretarka z komisariatu, opiekunka w żłobku i sprzedawczyni na targu podejdą do wyzwania, jakim jest udział w programie? Na zmianę swoich nawyków będą miały kilka miesięcy.

Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, ale czy to wystarczy, by osiągnąć wyznaczony cel? Która z nich zaczyna dzień od pełnowymiarowego obiadu? Która potrafiła zjeść 12 pączków, a która z obawy przed strąceniem towarów do sklepowych alejek wchodzi bokiem? I jak uda im się pogodzić wielką życiową rewolucję z opieką nad dziećmi i obowiązkami zawodowymi? Jedno jest pewne — taryfy ulgowej nie będzie! Na drodze, którą obrały pot i łzy są gwarantowane!

W nowym sezonie znów zobaczymy trenera Krzysztofa Ferenca. To pod jego doświadczonym okiem uczestniczki programu będą dążyć do zrzucenia zbędnych kilogramów i przemiany nie tylko w kwestii wyglądu, ale także mentalności.

"Kanapowczynie" – bohaterki ze Śląska
"Kanapowczynie"
"Kanapowczynie"
"Kanapowczynie"
"Kanapowczynie"
+2
Zobacz galerię

"Kanapowczynie" – kiedy oglądać?

Już jesienią w TTV będziemy mogli śledzić losy odważnych kobiet, które postanowiły stawić czoła wyzwaniom zdrowego stylu życia. Czy zanotują podobne sukcesy, co uczestnicy poprzednich sezonów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ekranach telewizorów. w trakcie nowych odcinków programu "Kanapowczynie".

Seria zadebiutuje na antenie TTV 12 września. Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 22.00.

"Kanapowczynie" w TTV
"Kanapowczynie" w TTV
"Kanapowczynie" w TTV
Źródło: TTV

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości