Anna Renusz z "Królowych życia" o wsparciu partnera. Z czym pomaga jej walczyć?

Anna Renusz, Mateusz Leśniak
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Źródło: x-news
Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak byli bohaterami kilku sezonów "Królowych życia". Niedawno mogliśmy oglądać zmagania pary w show "99 - Gra o wszystko. VIP". Anna w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznaje, co sądzi o grze oraz opowiada o nieśmiałości, z którą mierzy się na co dzień i wsparciu partnera, który pomaga jej się z tym uporać.

Anna Renusz jest z zawodu fryzjerką, która prowadzi zakład w Gdyni. W sieci działa pod pseudonimem "Ondiehair", a na jej instagramowym profilu można odnaleźć efekty pracy zawodowej oraz relacje z codzienności. Anna występowała u boku Mateusza w show "Królowe życia". W maju 2022 roku media obiegła informacja o tym, że para stanęła na ślubnym kobiercu. Był to jednak ślub humanistyczny, który w świetle polskiego prawa jest nieważny.

"Królowe życia". Anna Renusz o programie "99 - Gra o wszystko"

Anna i Mateusz wzięli udział w najnowszym sezonie "99 - Gra o wszystko. VIP". Stanęli do walki o zwycięstwo, jednak musieli się zmierzyć z wieloma konkurencjami, które nie należały do najłatwiejszych. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl Anna przyznaje, że bez partnera byłoby jej trudno przetrwać.

- Tak naprawdę boję się każdej konkurencji. Tak się śmieję, że lecę na oparach, ale na szczęście mam tu przy sobie Mateusza. Jest mi łatwiej, bo jesteśmy razem i mam wsparcie. Każdej konkurencji się boję, bo każda wydaje się bardzo prosta, a potem się okazuje, że jest naprawdę ciężko ją pokonać. Szczególnie w stresie, kiedy wszystko drży. Jestem osobą, którą wszystko stresuje, więc już jestem cała zestresowana. Jak wiem, że za chwilę będzie trzeba tam wejść, to po prostu kaplica - zdradza.

Czy któryś z rywali był dla niej szczególnym zagrożeniem?

- Szczerze? Na początku mówię: starsze panie będą miały gorzej, ciężej, a wcale tak nie było, więc tak naprawdę obawiam się każdego - dodaje.

Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Królowe życia". Anna o nieśmiałości

Anna Renusz przyznaje, że udział w show "99 - Gra o wszystko" dużo ją kosztuje. Gdyby nie obecność partnera, byłoby jej trudniej.

- Uwielbiam, jak jest obok. Jestem dosyć nieśmiałą osobą, choć może tego nie widać. A on mi dodaje takiej pewności siebie. Jak on jest, to i ja czuję się bardziej pewnie - zdradza w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Anna Renusz z "Królowych życia" znana jest z licznych metamorfoz. Fryzjerka nie boi się eksperymentować i zmieniać wyglądu. Otwarcie mówi o tym, jakim zabiegom medycyny estetycznej się poddała. Internauci mogą śledzić codzienność partnerki Mateusza Leśniaka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Publikuje tam odważne zdjęcia, na których podkreśla fantastyczną sylwetkę. Czy w sieci nieśmiałość ustępuje?

- Jestem otwarta, ale jestem wstydliwa. Z wiekiem ta wstydliwość jest troszeczkę mniejsza, ale ja od dziecka byłam raczej wycofaną osobą, bo się wstydziłam. Teraz uczę się, pracuję z ludźmi, którzy są wspaniali, więc bardziej się otwieram i pracuję nad tą wstydliwością cały czas - tłumaczy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości