Programy

Kim jest nowa "Królowa życia"? Poznajcie Alicję Pasierbińską i jej rodzinę

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Nowa uczestniczka "Królowych życia". Kim jest Alicja Pasierbińska?

Nadchodzi nowa "Królowa życia"! W 12. sezonie programu TTV wystąpi Alicja Pasierbińska. Przyszła gwiazda reality-show pojawi się razem ze swoją liczną rodziną. Nowa uczestniczka ma męża i dwoje dzieci, ale jest również właścicielką pięciu czempionów. Sprawdźcie sami, jak przedstawili ją twórcy "Królowych życia".

"Królowe Życia" to show, które doczekało się już 11 sezonów. Premiera kolejnego już 24 lutego o godz. 22.00 w TTV. Wszystkie sezony można zobaczyć w całości w serwisie Player.pl.  Do królewskiej paczki Dagmary, Kasi, Izy, Ani, Damiana oraz Leona, dołączą dwie nowe osoby. Poznajcie pierwszą z nich.

Nowa bohaterka w "Królowych życia". Kim jest Alicja Pasierbińska?

Nowa uczestniczka show to przebojowa blondynka, która pojawi się wraz ze swoją rodziną — mężem, synem i córką. Alicja Pasierbińska pokaże widzom również swoich pupili. Kobieta prowadzi hodowlę białych psów chihuahua. Jej czworonożni przyjaciele mają przy niej świetną opiekę. Przyszła "Królowa życia" poświęca im sporo uwagi. Widzowie mogą być pewni, że pieski będą pełnoprawnymi bohaterami show.

"Totalnie zakręcona na punkcie swoich psów. To im poświęca znaczną część swojego i tak zabieganego życia. Ma z nimi jakąś magiczną więź. Pewnie dlatego, że jej życie to opowieść o królowej, która kocha kochać" - tak przedstawiono nową uczestniczkę programu.

Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów
Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

"Królowe życia" - bohaterowie

Największą gwiazdą show jest Dagmara Kaźmierska. Z nową uczestniczką łączy ją miłość do zwierząt. Dagmara również kocha swoją suczkę Albankę. Widzowie chętnie śledzą jej życiowe perypetie. Sympatią obdarzyli również jej przyjaciela Jacka oraz serdeczną przyjaciółkę Edzię. Fani Dagmary Kaźmierskiej bardzo kibicują jej synowi. Conan poznał piękną dziewczynę, o której zdaje się myśleć coraz poważniej. Jego mama jest zachwycona przyszłą synową i nie ukrywa, że już marzy o wnukach!

W sezonie wiosennym "Królowe życia" stawiają na siebie. Dagmara znów będzie próbowała popracować nad swoją sylwetką. Czy Jacek będzie ją w tym wspierał? Anna Renusz i jej partner będą przeżywali trudne chwile na ekranie. Zobaczcie to w zwiastunie nowego sezonu poniżej.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS Materiał promocyjny TVN

Pozostałe wiadomości