"Kuba Wojewódzki 34" – Anna Dymna i Michał Figurski. Co się wydarzy w 11. odcinku?

"Kuba Wojewódzki 34" – Anna Dymna i Michał Figurski.
"Kuba Wojewódzki 34" – Anna Dymna i Michał Figurski.
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego spotkają się Anna Dymna — ikona polskiego kina oraz dziennikarz muzyczny Michał Figurski. Porozmawiają o najnowszych projektach, w których wzięli udział. Aktorka wystąpiła w prequelu "Samych Swoich", a prezenter wydał książkę. To jednak niejedyne tematy, które poruszą.

"Sami Swoi tylko jeden obcy … " - napisał Kuba Wojewódzki w zapowiedzi nowego odcinka swojego show.

"Kuba Wojewódzki" we wtorek 14 listopada o godz. 22.40 na antenie TVN i w Playerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki 34", odcinek 11. – Anna Dymna

Anna Dymna to polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Jest założycielką fundacji charytatywnej "Mimo Wszystko". Przyszła na świat jako Małgorzata Dziadyk w Legnicy. Jej małżonkami byli Zbigniew Szota (1982-1989) i Wiesław Dymny (1971-1978). Ma syna o imieniu Michał. Anna Dymna zagrała około 250 ról teatralnych i filmowych. Jest ceniona za swój talent i naturalność w wielu popularnych filmach i serialach, takich jak "Znachor", "Sami swoi", "Dolina Issy" czy "Johnny".

"Kuba Wojewódzki 34", odcinek 11. – Michał Figurski

Michał Figurski jest dziennikarzem, wieloletnim współprowadzącym program radiowy z Kubą Wojewódzkim. Właśnie ukazała się jego książka "Najsłodszy". Urodził się 16 maja 1973 roku w Moskwie. Jego rodzicami są Eugenia i Zbigniew Figurscy. Ojciec był polskim dyplomatą i ostatnim dyrektorem generalnym FOZZ, a matka Rosjanką pracującą w banku. Michał Figurski ma również starszą siostrę Olgę.

W dzieciństwie Figurski mieszkał w różnych miejscach, m.in. w Bejrucie, gdzie uczęszczał do prywatnej szkoły średniej International College of Beirut. W Polsce ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. S. Batorego w Warszawie, zdając maturę w 1993 roku.

Michał Figurski gdzie prowadził różne audycje muzyczne, a także odgrywał różne role w mediach, pełniąc funkcje dyrektora programowego stacji radiowych, a także prowadząc różnorodne programy telewizyjne. Pracował m.in. w Radiu 94, Radiu ZET, Antyradiu i telewizji TV4.

"Kuba Wojewódzki" – kiedy emisja w TVN?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 34. w Playerze już od 5 września. W TVN program będzie miał premierę również 5 września, a nowe odcinki będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40. Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości