Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz na kanapach Kuby Wojewódzkiego. Co w nowym odcinku?

"Kuba Wojewódzki". Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz
"Kuba Wojewódzki". Wiolka Walaszczyk i Michał Probierz
Źródło: Mat. prasowe
Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się niesłabnącą popularnością. Prowadzący zaprasza na swoje kanapy znane postaci ze świata muzyki, filmu, telewizji, sportu czy też polityki. W 8. odcinku talk-show gościć będą stand-uperka Wiolka Walaszczyk i trener Michał Probierz. Co o nich wiemy?

W każdym odcinku programu Kuba Wojewódzki rozmawia z gośćmi na różne tematy, często poruszając kwestie związane z ich życiem prywatnym i zawodowym. Program jest znany z ironicznej i często kontrowersyjnej postawy prowadzącego. Tak zapowiedział nowych gości na Instagramie:

"Wiolka gola! We wtorek u mnie trener polskiej reprezentacji oraz reprezentantka Polski".

Nowy odcinek programu we wtorek 23 kwietnia o godzinie 22.40 w TVN.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki 35", odcinek 7 – kim jest Wiolka Walaszczyk?

Wiolka Walaszczyk ma 32 lata i pochodzi z Gdańska. Jest znaną polską stand-uperką, improwizatorką i twórczynią skeczów komediowych oraz reklam. Pierwsze kroki na stand-upowej scenie stawiała w 2007 roku, jako współtwórczyni legendarnego już zespołu improwizacyjnego W Gorącej Wodzie Kompani. Największą popularność przyniosły jej jednak osiągnięcia w stand-up comedy. Od 2013 roku regularnie występuje z kolejnymi programami. Realizuje też różnorodne projekty komediowe, występuje w telewizji oraz w programach na platformach streamingowych.

"Kuba Wojewódzki 35", odcinek 7 – kim jest Michał Probierz?

Michał Probierz ma 52 lata i pochodzi z Bytomia. To jedna z najbardziej znanych postaci polskiej piłki nożnej, której nie trzeba przedstawiać fanom tego sportu. Wyrobił sobie solidną reputację jako trener i piłkarz, występujący na pozycji pomocnika lub obrońcy. Zasłynął przede wszystkim jako trener, przyczyniając się do sukcesów wielu polskich drużyn. Od 2023 roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości