Programy

U Kuby Wojewódzkiego Mrozu i Pascal Brodnicki. Co teraz robi popularny kucharz?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kuba Wojewódzki: Mrozu i Pascal Brodnicki w nowym odcinku

Już w najbliższym odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi będą popularny wokalista Łukasz Mróz znany jako Mrozu oraz kucharz Pascal Brodnicki. O czym porozmawiają?

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego kultowego programu. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla", w czwartym epizodzie zobaczymy Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. W szóstym odcinku wystąpili Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk.

W najnowszym odcinku nowego sezonu na kanapach u Kuby Wojewódzkiego zasiądą Pascal Brodnicki i Łukasz Mróz, czyli popularny Mrozu.

"Dziś u mnie Blues wart Milionów monet oraz człowiek, który w słowie 'Jednakże' potrafi zrobić 3 błędy..." - napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki.

"Kuba Wojewódzki" - co się wydarzy nowym odcinku?

Już dziś 5 kwietnia na kanale TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek kultowego talk-show "Kuba Wojewódzki". W programie pojawią się: znany polski wokalista Łukasz Mróz, czyli Mrozu oraz popularny kucharz Pascal Brodnicki.

Kuba Wojewódzki po raz kolejny opublikował krótką zapowiedź najnowszego odcinka programu. Pascal Brodnicki odczytał ten sam tekst, co Wojciech Fiedorczuk i Karolina Korwin-Piotrowska, która w trakcie nagrań opuściła program, co później okazało się jedynie żartem.

"Przyszedłem tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłem bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety nic się nie zmieniłeś - dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - powiedział Pascal Brodnicki w materiale udostępnionym przez prezentera.

Zrobił to z charakterystycznym francuskim akcentem i z zabawnymi pomyłkami językowymi. Udał im się ten żart czy to już przestaje być śmieszne? Ocenę zostawiamy Wam.

W nowym odcinku programu Pascal Brodnicki opowie o swoim powrocie do telewizji, a Mrozu o najnowszej płycie i trasie koncertowej.

Zobacz oficjalny zwiastun najnowszego odcinka programu:

Kuba Wojewódzki. Odcinek 6 - Pascal Brodnicki i Mrozu. Zwiastun
Kuba Wojewódzki. Odcinek 6 - Pascal Brodnicki i Mrozu. Zwiastun

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Pascal Brodnicki, co teraz robi?

Pascal Brodnicki ma 45 lat. To francuski kucharz polskiego pochodzenia, prezenter telewizyjny, autor książek kucharskich. Do 2014 roku prowadził programy kulinarne w stacji TVN. Widzowie pokochali ekspresyjny sposób, w jaki przekazywał przepisy na dania oraz jego zabawne pomyłki językowe. Brał też udział w pierwszej edycji programu "Azja Express" w 2016 roku, ale od tej pory nie pokazywał się na szklanym ekranie. Co się z nim dzieje? Co teraz robi?

Obecnie prowadzi swój kulinarny kanał "Tuba smaku" w serwisie YouTube, w którym prezentuje sprawdzone receptury i triki kulinarne. 

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Łukasz "Mrozu" Mróz

Łukasz "Mrozu" Mróz ma 35 lat. To polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. W 2009 rok muzyk nagrał przebój "Miliony monet", którym zapewnił sobie pierwsze miejsce na listach przebojów. Od tego czasu artysta przeszedł ogromną przemianę. To jedna z bardziej udanych muzycznych metamorfoz. Jego styl z muzyki popularnej ewoluował w stronę soulu, funku i bluesa. W wielkich przebojach takich jak "1000 metrów nad ziemią", "Jak nie my to, kto" czy "Galácticos" słychać wpływy muzyki gitarowej lat 70. Muzyk promuje właśnie nową płytę "Złoto" i "Złotą Trasę" koncertową.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości