"Kuba Wojewódzki". Ekipa filmu "Listy do M. 5" w 7. odcinku programu

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN, Kino Świat
"Kuba Wojewódzki". Sezon 18. Odcinek 7 - Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk

Kuba Wojewódzki w 7. odcinku swojego programu będzie gościł aktorów występujących w piątej części kultowej komedii romantycznej "Listy do M.". Na kanapie u Kuby pojawią się Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk. Czy podzielą się jakimiś pikantnymi ciekawostkami z planu? Oglądajcie w TVN!

Już w najbliższy wtorek 18 października u "Kuby Wojewódzkiego" kolejni znakomici goście. Showman zaprosił do swojego programu aktorów występujących w "Listach do M. 5". W 7. odcinku programu pojawiają się Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk. Zobaczcie koniecznie!

"Kuba Wojewódzki". Sezon 18. Odcinek 7 - Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk gośćmi

"Listy do M." powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? To spróbuje wyciągnąć od aktorów grających w produkcji Kuba Wojewódzki. Showman zaprosił do swojego programu Agnieszkę Dygant, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka. Rozmowa zapowiada się niezwykle interesująco. Zobaczcie zwiastun:

"Kuba Wojewódzki". Sezon 18. Odcinek 7 - Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk
"Kuba Wojewódzki". Sezon 18. Odcinek 7 - Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk

"Listy do M. 5" - kiedy premiera?

Wielu widzów nie potrafi już wyobrazić sobie świątecznego klimatu bez "Listów do M." Zżyliśmy się z bohaterami na tyle, że co roku z niecierpliwością czekamy na kolejną część ich przygód. W piątej odsłonie filmu Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą, czy "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach".

Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie "świętego" Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze. Premiera w kinach już 4 listopada.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN, Kino Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości