Zaskakujące połączenie gości u Kuby Wojewódzkiego. Sonia Bohosiewicz i bracia Kacperczyk

 Sonia Bohosiewicz i bracia Kacperczyk u Kuby Wojewódzkiego
Sonia Bohosiewicz i bracia Kacperczyk u Kuby Wojewódzkiego
Źródło: x-news/mwmedia/Instagram @kuba_wojewodzki_official
W programie charyzmatycznego Kuby Wojewódzkiego pora na kolejnych gości. Tym razem widzowie show poznają bliżej Sonię Bohosiewicz oraz duet tworzony przez pochodzących z Lublina braci - Pawła i Macieja Kacperczyków.

Kuba Wojewódzki często miksuje w swoim programie gości pochodzących z różnych światów. Z pozoru różne osobowości mają zawsze jakiś wspólny mianownik. Dziennikarz zapowiedział najbliższy odcinek jak zwykle z charakterystycznym dla siebie mrugnięciem w stronę widza.

"Życie to nie zupa, żeby później było drugie... I oni to rozumieją" - napisał na Instagramie, udostępniając zdjęcie z Sonią Bohosiewicz i braćmi Kacperczyk.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. Ma też braci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sonia Bohosiewicz u Kuby Wojewódzkiego

Soni Bohosiewicz znana jest szerszej publiczności. Jej dorobek aktorski robi wrażenie, tym bardziej że zagrała w produkcji, która ma szansę na Oscara! Mowa o animowanej adaptacji "Chłopów", o której jest teraz bardzo głośno. Aktorka spodziewa się wielu projektów ze swoim udziałem. Wkrótce widzowie TTV będą mogli zobaczyć ją w programie "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Artystka pojawi się tam ze swoim tatą.

Czy wiecie, że Sonia Bohosiewicz może pochwalić się imponującymi zdolnościami wokalnymi? Głos wykorzystuje nie tylko w dubbingu, ale również pięknie śpiewa. Gwiazda pokochała jazz, ale nie tylko. Artystka wyruszyła w trasę z własnym spektaklem pt. "Domówka", która jest nazwana komedią koncertową - połączeniem spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Gwiazda zaśpiewa takie hity jak: "W moim magicznym domku", "Małgośka", "Jesteś lekiem na całe zło" czy "Józek, nie daruję ci tej nocy".

W życiu prywatnym Soni Bohosiewicz również świetnie się układa. Rozstała się z ojcem swoich synów z szacunkiem i znalazła nową miłość.

Czytaj więcej: Sonia Bohosiewicz zdradziła kulisy pierwszego spotkania z partnerem

Bracia Kacperczyk u Kuby Wojewódzkiego

Kolejni goście Kuby Wojewódzkiego znani są przede wszystkim młodszej publiczności. W mediach nazywają się po prostu Kacperczyk. A są to bracia - Maciej, urodzony w 1998 roku oraz Paweł, który przyszedł na świat rok później. Zdobyli popularność przy okazji dołączenia do polskiej wytwórni hip-hopowej SBM Label. Ich pierwszy album nazywa się "Sztuki piękne", a drugi "Kryzys wieku wczesnego". Obie płyty okazały się sukcesem.

Paweł Kacperczyk odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji, a Maciej jest autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Bracia występowali m.in. na festiwalach takich jak: Spring Break, Kraków Live Festival czy Open'er.

"Kuba Wojewódzki" – kiedy emisja w TVN?

Nowe odcinki show "Kuba Wojewódzki" będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40. W Playerze czeka na Was rozszerzona wersja odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy". Jesteście ciekawi, jak wygląda studio, w którym realizowany jest program? Zobaczcie koniecznie nasz materiał z cyklu "Tajemnice Produkcji", by poznać wszystkie ukryte miejsca oraz sekrety tego show. Zapraszamy na rozmowę z Gustawem - słynnym kierownikiem planu, którego często widać w odcinkach "Kuby Wojewódzkiego".

Zobacz: Byliśmy na planie "Kuby Wojewódzkiego". Tych ukrytych miejsc nie widzieliście!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news/mwmedia/Instagram @kuba_wojewodzki_official

podziel się:

Pozostałe wiadomości