Programy

Anna Mucha gościnią w kipiącej namiętnością kuchni "MasterChefa". Czy dania rozpalą jurorów?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"MasterChef"- kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Wśród gości m.in. Anna Mucha

Kuchnia "MasterChefa" stanie w płomieniach. Głównym tematem konkurencji będą pełne pikanterii i rozpalające zmysły dania. Naprawdę gorąco zrobi się jednak dopiero, kiedy do studia wejdzie gość specjalny, czyli aktorka Anna Mucha.

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran już zacierają ręce, aby spróbować rozpalających zmysły dań uczestników. Zawodnicy będą musieli udowodnić, że gotowanie może być naprawdę sexy. Czy potrawy przypadną jurorom do gustu? Odpowiedź w 3. odcinku "MasterChefa" już 18 września.

"MasterChef" – Anna Mucha gościem

W 11. sezonie "MasterChefa" na śmiałków, którzy zdecydowali się stanąć do walki o główną nagrodę, znów czeka moc niespodzianek. Wśród gwiazd odwiedzających plan tej edycji "MasterChefa" będzie Anna Mucha. W 3. odcinku energetyczna aktorka wprowadzi sporo zamieszania, a w studiu zrobi się naprawdę gorąco. Czy dania kucharzy rozpalą jurorów, czy może randki okażą się nieudane? Uczestnicy szybko się zorientują, że nie tak łatwo zadowolić podniebienie gwiazdy.

W konkurencji eliminacyjnej uczestnicy będą musieli wykonać jak najwięcej dań z makaronem. Każde z nich musi być z innego rodzaju makaronu i z innym sosem. Liczyć się będzie nie tylko jakość, ale też ilość. Niestety jeden z kucharzy będzie musiał opuścić kuchnię "MasterChefa". Kto to będzie?

Zobacz zwiastun:

"MasterChef". Sezon-11. Odcinek 3. Zwiastun
"MasterChef". Sezon 11. Odcinek 3.

"MasterChef" – nowy sezon

Co jeszcze czeka uczestników w nowym sezonie "MasterChefa"? Podczas jednego z zadań kucharze wykażą się znajomością upodobań jurorów, serwując im ich ulubione śniadanie do łóżka. Testem będzie także odtworzenie dania, które wcześniej uczestnicy próbowali po ciemku. 

Na planie "MasterChefa" jak zwykle nie zabraknie znakomitych gości. Oprócz aktorki Anny Muchy, w programie gościć będą także gwiazdy "Dzień Dobry TVN". Podczas gotowania plenerowego na Placu Szczepańskim w Krakowie pojawią się Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak.

Zobacz zdjęcia z 3. odcinka:

"MasterChef" - Anna Mucha
"MasterChef"- Anna Mucha Źródło: TVN
"MasterChef" – Anna Mucha gościem
"MasterChef" – Anna Mucha gościem Źródło: TVN
"MasterChef" – Anna Mucha gościem
"MasterChef" – Anna Mucha gościem Źródło: TVN
"MasterChef" – Anna Mucha gościem
"MasterChef" – Anna Mucha gościem Źródło: TVN

"MasterChef" – kiedy i gdzie oglądać?

"MasterChef" sezon 11. będzie miał swoją premierę w TVN i Playerze 4 września. Nowe odcinki co niedzielę o 20.00.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości