Zgłoś się do 8. edycji "MasterChef Junior". Ruszają castingi online

Ruszają castingi online do 8. edycji "MasterChef Junior"
Ruszają castingi online do 8. edycji "MasterChef Junior"
Źródło: TVN
Ruszają castingi online do 8. edycji "MasterChef Junior". Jak zgłosić się do programu?

Niemal każde dziecko, którego pasją jest gotowanie, marzy o udziale w tym jedynym w swoim rodzaju kulinarnym konkursie. Jak zgłosić się do 8. edycji "MasterChef Junior"? Sprawdźcie koniecznie!

"MasterChef Junior" - o czym jest program?

"MasterChef Junior" to program, do którego mogą zgłaszać się uzdolnione kulinarnie dzieci. Najlepsi młodzi kucharze mają możliwość pokazać światu swój niezwykły talent i spełnić marzenia o karierze kulinarnej. W programie co tydzień poznają oni nowy motyw przewodni i muszą własnoręcznie przygotować popisowe dania, które potem ocenia jury.

Dzieci uczestniczą w konkurencjach indywidualnie i drużynowo. Najważniejsza jest konkurencja eliminacyjna, gdyż po każdym odcinku jury musi podjąć decyzję, kto z młodych uczestników opuści kuchnię "MasterChefa". Pożegnania są trudne, ale MasterChef Junior może być tylko jeden.

Zgłoś się do 8. edycji "MasterChef Junior"

"MasterChef Junior" - castingi

Do programu "MasterChef Junior" może zgłosić się każdy bez względu na miejsce zamieszkania, gdyż casting odbywa się online. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchefjunior.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent. Jakie warunki musi spełniać kandydat?

W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (30 listopada 2022 roku wymagane jest ukończone 8 lat i jeszcze nie skończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 listopada 2022 roku.

Na nowego zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna. Do tej pory tytuł MasterChefa Juniora zdobywali: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny, Gaja Suchocka, Jagoda Łaganowska i Hela Kłobucka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości