Zgłoś się do 8. edycji "MasterChef Junior". Ruszają castingi online

Autor:
Kamila
Jamrożek
Ruszają castingi online do 8. edycji "MasterChef Junior"

Ruszają castingi online do 8. edycji "MasterChef Junior". Jak zgłosić się do programu?

Niemal każde dziecko, którego pasją jest gotowanie, marzy o udziale w tym jedynym w swoim rodzaju kulinarnym konkursie. Jak zgłosić się do 8. edycji "MasterChef Junior"? Sprawdźcie koniecznie!

"MasterChef Junior" - o czym jest program?

"MasterChef Junior" to program, do którego mogą zgłaszać się uzdolnione kulinarnie dzieci. Najlepsi młodzi kucharze mają możliwość pokazać światu swój niezwykły talent i spełnić marzenia o karierze kulinarnej. W programie co tydzień poznają oni nowy motyw przewodni i muszą własnoręcznie przygotować popisowe dania, które potem ocenia jury.

Dzieci uczestniczą w konkurencjach indywidualnie i drużynowo. Najważniejsza jest konkurencja eliminacyjna, gdyż po każdym odcinku jury musi podjąć decyzję, kto z młodych uczestników opuści kuchnię "MasterChefa". Pożegnania są trudne, ale MasterChef Junior może być tylko jeden.

Zgłoś się do 8. edycji "MasterChef Junior"
Zgłoś się do 8. edycji "MasterChef Junior"

"MasterChef Junior" - castingi

Do programu "MasterChef Junior" może zgłosić się każdy bez względu na miejsce zamieszkania, gdyż casting odbywa się online. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchefjunior.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent. Jakie warunki musi spełniać kandydat?

W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (30 listopada 2022 roku wymagane jest ukończone 8 lat i jeszcze nie skończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 listopada 2022 roku.

Na nowego zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna. Do tej pory tytuł MasterChefa Juniora zdobywali: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny, Gaja Suchocka, Jagoda Łaganowska i Hela Kłobucka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości