Mateusz "Big Boy" Borkowski jest zazdrosny o ukochaną? Jego słowa mogą zaskoczyć

Uczestnicy programu "99 - gra o wszystko. VIP"
BigBoy i Kinga
Źródło: TTV
Mateusz "BigBoy" Borkowski to znany wszystkim dobrze uczestnik programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział, czy w jego związku jest miejsce na zazdrość. Jego słowa zaskakują.

Mateusz "Bigboy" Borkowski jest jedną z gwiazd sztandarowego programu na antenie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Od wielu lat pojawia się na ekranie wśród swoich niezmiennych kompanów — Damiana Nagany i Marka Morusa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mateusz "BigBoy" Borkowski o Kindze
Mateusz "BigBoy" Borkowski o Kindze
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz "BigBoy" Borkowski o zazdrości w związku

Ich komentarze, cięte riposty czy żarty z samych siebie sprawiły, że widzowie pokochali to programowe trio. Fani formatu mogli również obserwować z odcinka na odcinek ogromną metamorfozę, jaką przeszedł Mateusz Borkowski, bowiem schudł aż 177 kg.

Od tego nie lada wyczynu minęło już kilka lat, a Mateusz Borkowski cieszy się dobrym zdrowiem. Już po metamorfozie na jego drodze pojawiła się Kinga, która z miejsca skradła jego serce. Od tego czasu Mateusz i Kinga tworzą nierozerwalną parę i razem planują wspólną przyszłość.

Widzowie TTV również mieli już okazję poznać ukochaną Big Boya. Kinga pojawiła się w kilku odcinkach programu "Gogglebox. Przed telewizorem", a także brała udział w programie "99. Gra o wszystko — VIP". Podczas nagrań do nowej edycji BigBoy był sam. Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl zapytała go, czy tęskni za ukochaną.

- Bardzo za nią tęsknie, myślę, że by mnie wspierała, walczyłaby. Czy mi jej brakuje? Bardzo, ale gram dalej, jakoś się trzymam, ale fajnie by było, gdyby tu ze mną była. Myślami jestem w domu z nią, a ona ze mną. Zżyty jestem bardzo z nią — powiedział.

Mateusz Borkowski został zapytany o zazdrość w ich związku. Pojawia się czasami?

- U nas nie ma zazdrości, my się przyjaźnimy i nikt nie daje nikomu powodów i nie będzie dawał żadnych takich aktów zazdrości, bo to nie ma sensu. O co ja mam być zazdrosny, jak ona jest tak dobrym człowiekiem, wiernym i pozytywnym? - wyznał.

Mateusz "Big Boy" Borkowski i Kinga o zazdrości
Mateusz "Big Boy" Borkowski i Kinga o zazdrości
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz Borkowski o relacji z teściami

Podczas nagrań do nowego programu Mateusz Borkowski opowiedział nam o relacji z teściami. Wyznał, że mama jego ukochanej ma nietypowe zawodowe zajęcie.

- Teściowa... Pozdrawiam Pani Basiu serdecznie. Teściowa, no fajna kobita, no młoda jest, tak, pełna życia, w pełni życia. Taka ciekawostka, myślę, że się Pani Basiu nie obrazi, ale moja teściowa jest kierowczynią autobusu miejskiego. Jest bardzo dobrym kierowcą. No i nie myślałem, że kiedyś będę miał taką teściową utalentowaną, która będzie akurat kierowczynią. No ale fajna, fajna. Pani Basia jest fajna, taka specyficzna, szalona, pozytywna. Najlepsze na świecie drożdżówki piecze. Takie ciasto drożdżowe, takie typowe, domowe i zawsze jak coś tam chcę od niej "w zamian", to proszę zawsze o drożdżówkę. To jest jedyna rzecz, jaką jem, tak powiedzmy, z mąką, z węglowodanami, to jest drożdżówka mojej teściowej — mówi.

Mateusz "Big Boy" Borkowski w rozmowie z nami przyznał, że choć czuł nutkę niepewności przed pierwszym spotkaniem z teściami, nie musiał długo wkupywać się w łaski rodziny. Rodzice jego partnerki szybko się bowiem przekonali, że jest wart zaufania.

- Teściu, jak mnie pierwszy raz zobaczył, to myślę, że zemdlał trzy razy i Kingi się zapytał, z jakiego kryminału uciekłem. Ale jak mnie poznał, to chyba nie ma złego zdania. Nie, nie, no ja taki, wiesz, zły nie jestem do końca. No każdy ma ciemną stronę mocy, no wiadomo. Ale ja tam nie wchodzę w konflikty z teściami, nie mieszam się w konflikty Kingi czy jakieś tam. Nie, nie, nie. Ja chcę żyć z nimi dobrze, no bo będę już do końca życia z ich córką, no to, co mam koty drzeć z nimi, nie? Bez sensu — wyznał.

Mateusz "BigBoy" Borkowski z Kingą
Mateusz "BigBoy" Borkowski z Kingą
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości