Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w odcinku specjalnym "Milionerów". Kto jeszcze zagra?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w odcinku specjalnym "Milionerów"

25-lecie TVN to bardzo dobra okazja, aby zaprosić do "Milionerów" znane i lubiane postacie związane ze stacją. Hubert Urbański ugości w studio Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego z "Dzień Dobry TVN", a także Michela Morana i Tomasza Jakubiaka z "MasterChef Junior". Czy wręczy im czek na milion złotych?

Co jakiś czas możemy oglądać specjalne odcinki "Milionerów". Także tym razem znalazła się okazja, aby zaprosić do studia polskie gwiazdy. I to nie byle jaka. Już w październiku stacja TVN obchodzić będzie swoje 25-lecie. Taki jubileusz zasługuje na specjalną niespodziankę dla widzów. Hubert Urbański przepyta dwie pary, które znamy z programów TVN. Jak sobie poradzą?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"

"Milionerzy" - odcinek specjalny na 25-lecie TVN

W poniedziałek 3 października, z okazji wypadających tego dnia 25 urodzin TVN, w "Milionerach" pojawią się wyjątkowi uczestnicy. O milion złotych zawalczą wspólnie Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana obu par zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

"Milionerzy" - odcinek specjalny na 25-lecie TVN
"Milionerzy" - odcinek specjalny na 25-lecie TVN Źródło: TVN

"Milionerzy" - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w odcinku specjalnym

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN".  Od lat związani są ze stacją TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan debiutowała jako prowadząca programu "Perfekcyjna pani domu", który osiągnął niebywały sukces. Później wraz z mężem Radosławem Majdanem stworzyli udany duet w programach "Azja Express" i "Iron Majdan". W ostatnich latach prezenterka była twarzą programu "Projekt Lady" oraz formatów TVN Style.

W "Dzień Dobry TVN" tworzy duet z Krzysztofem Skórzyńskim. Dziennikarza mogliśmy ostatnio oglądać w programie "Mask Singer". Wcześniej związany był z redakcją "Faktów", a do 2020 roku w stacji TVN24 prowadził swój autorski program publicystyczny "Sprawdzam".

"Milionerzy" - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w odcinku specjalnym
"Milionerzy" - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w odcinku specjalnym Źródło: TVN

"Milionerzy" - Michel Moran i Tomasz Jakubiak w odcinku specjalnym

Michel Moran i Tomasz Jakubiak to duet, który kojarzymy z programu "MasterChef Junior". Tomasz Jakubiak zadebiutował w roli prowadzącego w zeszłej edycji programu. Wcześniej prowadził programy kulinarne m.in. "Sztuka mięsa" w Food Network czy "Jakubiak rozgryza Polskę", "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w Canal+Kuchnia. Michel Moran urodził się we Francji, ale mieszka na co dzień w Polsce. Ze stacją TVN restaurator związany jest od 2012 roku.

"Milionerzy" - Michel Moran i Tomasz Jakubiak w odcinku specjalnym
"Milionerzy" - Michel Moran i Tomasz Jakubiak w odcinku specjalnym Źródło: TVN

"Milionerzy" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Milionerzy" można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN o godzinie 20.55. Odcinki dostępne są też w Playerze. 3 października TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji w specjalnym odcinku "Milionerów" o główną nagrodę zawalczą gwiazdy. Emisja 3 października o 20.55 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości