Mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów" z gwiazdami "Listów do M. 5". Kto wystąpi?

Mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów" z gwiazdami "Listów do M. 5".
Mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów"
Źródło: Bartosz Krupa/TVN
W mikołajkowym wydaniu "Milionerów" walkę o milion stoczą gwiazdy kultowych "Listów do M.". Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Wygrana zostanie przekazana na cele charytatywne.

Specjalne odcinki "Milionerów" cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem zobaczymy mikołajkowe wydanie programu. Hubert Urbański gościć będzie dwie pary, które znamy z serii filmów "Listy do M." Kultowa świąteczna komedia robi furorę w kinach. Piątą część obejrzało już ponad 800 tysięcy widzów! Świąteczny film ma szansę stać się największym kinowym hitem tego roku i ożywić branżę kinową po kryzysie wywołanym pandemią. Zobaczcie koniecznie jak gwiazdy produkcji poradzą sobie na ścieżce do miliona!

"Milionerzy" - kiedy odcinek mikołajkowy z gwiazdami "Listów do M. 5"?

Specjalny odcinek "Milionerów" na antenie TVN będzie można obejrzeć w czwartek 1 grudnia o godzinie 20.55. O milion złotych zawalczą wspólnie Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana obu par zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant o "Listach do M. 5"
Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant o "Listach do M. 5"

"Milionerzy" - Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w odcinku specjalnym

Agnieszka Dygant w "Listach do M." gra Karinę, żonę Szczepana (w tej roli Piotr Adamczyk). Fani filmu kochają tę wybuchową parę. Na przestrzeni lat widzieliśmy ich różne przygody. W piątej części produkcji uwikłają się oni w rodzinną walkę o spadek. Tomasz Karolak także jest obecny w każdej części "Listów do M.". Wciela się w bardzo ważną postać Mela, który jak co roku zatrudnia się do pracy w charakterze świętego Mikołaja. Co tym razem wydarzy się w jego życiu? Tego dowiemy się z filmu, ale Agnieszkę Dygat i Tomasza Karolaka możemy zobaczyć nie tylko w kinach, ale także na antenie TVN w odcinku specjalnym "Milionerów".

"Milionerzy" - Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w odcinku specjalnym
"Milionerzy" - Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w odcinku specjalnym
Źródło: TVN

"Milionerzy" - Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński w odcinku specjalnym

Wojciech Malajkat wciela się w "listach do M." w rolę Wojciecha, którego życie usłane jest dramatami. Traci on ukochaną żonę Małgorzatę, a kolejne związki rozpadają się, dlatego wigilię spędza samotnie. Czy w nowej odsłonie filmu czeka go coś dobrego? Jacek Borusiński z kolei dopiero co dołączył do obsady kultowego filmu. Będzie miał on okazję wykazać się nie tylko przed kamerą, ale także w studiu "Milionerów". Jak panowie poradzą sobie z pytaniami zadawanymi przez Huberta Urbańskiego? Dowiemy się już wkrótce!

"Milionerzy" -  Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński w odcinku specjalnym
"Milionerzy" - Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński w odcinku specjalnym
Źródło: TVN

"Milionerzy" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Milionerzy" można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN o godzinie 20.55. Odcinki dostępne są też w Playerze. Z okazji Mikołajek w specjalnym odcinku "Milionerów" o główną nagrodę zawalczą gwiazdy. Emisja 1 grudnia o 20.55 na antenie TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości