"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Mocne zakończenie relacji Kingi i Marcina. "Wykorzystał mnie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kinga i Marcin
Źródło: Player
W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" śledziliśmy niezwykle burzliwe losy Kingi i Marcina, których małżeństwo od samego początku było pełne trudności i napięć. Para ogłosiła decyzję na spotkaniu z ekspertkami. Wcześniej spędzili ze sobą wspólny czas, co dawało nadzieję na pojednanie. Czy zdecydowali się pozostać w małżeństwie?

Już od pierwszych chwil eksperymentu Kinga i Marcin nie byli w stanie znaleźć wspólnego języka. Pomimo prób interwencji psycholog, cały okres trwania programu obfitował w liczne kłótnie i nieporozumienia. To małżeństwo było najbardziej emocjonujące z całej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć od samego początku uczestnicy mieli trudności w nawiązaniu jakiejkolwiek pozytywnej relacji, koniec eksperymenty dawał nadzieje na nowe otwarcie w ich relacji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Czy Kinga i Marcin zostali w małżeństwie?

W dniu wielkiego finału, gdy zapadła decyzja o przyszłości ich małżeństwa, okazało się, że Kinga i Marcin spędzili poprzedni dzień wspólnie. Mimo tego Marcin nie był w stanie zaangażować się w związek. Po pytaniu ekspertek, czy chcą pozostać małżeństwem, Marcin stanowczo ogłosił decyzję o rozwodzie. Jego stanowczość w tym temacie była niepodważalna.

W tym samym momencie Kinga przedstawiła zupełnie odmienne stanowisko. Mimo trudności i konfliktów, jakie towarzyszyły ich małżeństwu, widziała potencjał w ich relacji. Nie zgadzała się z decyzją męża i wyrażała nadzieję na kontynuację ich wspólnej historii.

"Pamiętaj, nie spotkasz nigdy kobiety, którą od razu pokochasz. Bo ty chciałbyś ją poznać, pokochać i wiedzieć, że ona zawsze zachowa się w określony dla ciebie sposób. To nie jest możliwe" - powiedziała Marcinowi Hanna Kąkol.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kinga i Marcin - dalsze losy uczestników 

Po kilku tygodniach od finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 9" kamery ponownie zawitały u Kingi i Marcina. Na jaw wyszły zaskakujące i emocjonujące szczegóły.

Okazuje się, że po finałowym odcinku, w którym para ogłosiła swoją decyzję o rozwodzie, Kinga i Marcin spotkali się ponownie. Kinga ujawniła, że Marcin okłamał ekspertki w dniu decyzji, informując, że przed finałem spędzili ze sobą jedynie noc. Niezwykle zaskakującym elementem tego wyznania było również to, że po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie Kinga i Marcin spotkali się ponownie. W tym czasie doszło między nimi do zbliżenia, co sugerowało, że może istnieć szansa na odbudowę ich relacji.

"Zaprosił mnie do tego Szczecina i dwa dni było ok, chociaż nigdzie nie wyszliśmy, nic nie zrobiliśmy. Tak naprawdę mnie wykorzystał, bo tak samo z tą Warszawą. Gdzie kłamał, że byliśmy na jedną noc, a nie byliśmy na jedną noc, bo byliśmy na cały weekend" - podsumowała.

Niestety, pomimo tych nadziei, Marcin ostatecznie wycofał się z tej relacji, a ich małżeństwo się rozpadło. Każde z nich poszło w swoją stronę, nie kryjąc żalu do drugiej osoby. Marcin wyznał, że w finale ekspertki niesłusznie zarzuciły mu niedojrzałość i stanęły po stronie Kingi.

Widzowie z pewnością czekają na kolejne rozwinięcia dramatycznej historii miłosnej Kingi i Marcina, która wciąż pozostaje jedną z najbardziej kontrowersyjnych w tej edycji programu. Będziemy śledzili ich dalsze losy, dlatego zachęcamy do zaglądania na stronę cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości