Programy

Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętują kolejną rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia z wesela

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicę ślubu

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik kilka tygodni temu zostali po raz pierwszy rodzicami. Teraz małżeństwo świętuje trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji uczestnik pokazał zdjęcia z wesela na Instagramie. "Trzy lata temu wszystko się zaczęło" - czytamy.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od razu wpadła sobie w oko, a widzowie kibicowali im od samego początku. Niedługo po zakończeniu programu Agnieszka zdecydowała się przeprowadzić do Wojtka i małżeństwo rozpoczęło wspólne życie.

Wojciech Janik świętuje rocznicę ślubu

Jak się okazało, ich miłość przetrwała próbę czasu, a w 2021 r. zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka. Zaledwie kilka tygodniu temu na świecie pojawiła się ich córeczka Antonina. Dumni rodzice pochwalili się zdjęciami w sieci, a internauci gratulowali młodym rodzicom.

Teraz zakochani mają kolejny powód do świętowania. Wojciech Janik dodał na Instagramie kilka zdjęć z wesela i oznajmił, że z żoną świętują trzecią rocznicę ślubu. Napisał:

"Dzisiaj jest nasz szczególny dzień. Trzecia rocznica ślubu. Trzy lata temu wszystko się zaczęło, dużo zmian przez te wszystkie lata, tyle się wydarzyło. Nie raz wspominam, że nie było łatwo, lecz niczego nie żałuję. Wszystko potrzebuje czasu, tym bardziej małżeństwo dwóch nieznajomych osób hahaha. Teraz tworzymy szczęśliwą rodzinę i mam nadzieję oraz wierzę w to głęboko, że przed nami jeszcze 30, a może 60 lat razem. Będę Cię kochał do grobowej deski" - czytamy.

Zobacz wideo:

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Uczestnik pokazał zdjęcia ze ślubu

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów pary.

"Kochani moi, gratulacje", "Cieszę się waszym szczęściem", "Wszystkiego, co najlepsze dla was", "Teraz tworzycie prawdziwą rodzinkę", "Kolejnych 30 lat razem", "Kibicowałam wam od pierwszego odcinka", "Dużo zdrowia i miłości", "Pamiętam was w telewizji" - czytamy.

My również dołączamy się do gratulacji i mamy nadzieję, że małżeństwo pokaże niebawem więcej wspólnych zdjęć. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/agnieszka_lyczakowska

Pozostałe wiadomości