Joanna Lazar ze "ŚOPW" zaskoczyła zdjęciem z córką. "Niby takie same..."

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Lazar ze "ŚOPW" pierwszy raz pokazała twarz córki

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wierzenia" ponad rok temu po raz pierwszy została mamą. Uczestniczka miłosnego eksperymentu bardzo rzadko pokazuje swoją córeczkę, jednak teraz zrobiła wyjątek. Celebrytka i mała Zosia były ubrane w prawie identyczne stylizacje. "Niby takie same..." - podsumowała opublikowane zdjęcie Joanna Lazar.

Joanna Lazar to uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta w programie została dopasowana do Adama Miciaka, który został jej mężem. Niestety relacja pary nie przetrwała próby czasu i uczestnicy miłosnego eksperymentu postanowili się rozstać. Po programie Adam Miciak znalazł miłość swojego życia i wkrótce potem po raz pierwszy został ojcem. Joanna Lazar musiała poczekać na swoje szczęście nieco dłużej. W końcu jednak pochwaliła się, że jest w nowym związku, jednak nie zdradziła, kim jest jej partner. Zakochani ponad rok temu powitali na świecie córeczkę Zosię.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Joanna Lazar pokazała zdjęcie z córką

Córka Joanny Lazar niedawno skończyła pierwszy rok życia. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie wtedy po raz pierwszy pokazała swoją pociechę. Kobieta pochwaliła się wówczas sesją zdjęciową małej Zosi. Nie zabrakło także ujmującego wpisu.

"Roczek. 07.01.2022 - od tego momentu nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Z każdym dniem poznajemy siebie na nowo, uczymy się czegoś nowego. Dużo miłości, szczęścia, bliskości, radości, a to dopiero rok. Jeszcze wiele przed nami" - pisała w styczniu.

Od tamtego czasu minęło już prawie pół roku, a mała Zosia wyraźnie rośnie jak na drożdżach. Joanna Lazar bardzo rzadko pokazuje zdjęcia i stara się chronić swoje życie prywatne. Ostatnio jednak wraz z rodziną uczestniczyła w uroczystym wydarzeniu.

Celebrytka postawiła na jasnoróżowy garniturowy komplet, który przełamała czarną bluzką i szpilkami w takim samym kolorze. Co ciekawe, w takim samym zestawie zaprezentowała się także Zosia, której stylizacja różniła się jedynie kolorem T-shirtu. Dziewczynka wystąpiła bowiem w bieli.

Niby takie same...

Joanna Lazar
Joanna Lazar z córką Joanna Lazar Źródło: screen IG

Joanna Lazar bardzo chroni swoje życie prywatne

Joanna Lazar jest bardzo aktywna w sieci. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie publikuje posty na Instagramie i daje znać fanom, co u niej słychać za pomocą InstaStories. Jej konto obserwuje blisko 120 tysięcy osób, a mimo to kobieta do tej pory nie zdradziła tożsamości swojego ukochanego.

Joanna Lazar praktycznie nigdy nie publikuje zdjęć partnera, jeśli już się na nich pojawia, widać jedynie zarys jego sylwetki. Uczestniczka miłosnego eksperymentu nie ukrywa jednak, że jest bardzo szczęśliwa z mężczyzną. Dwa lata temu po raz pierwszy pokazała ich wspólną fotografię. Przytoczyła wówczas też fragment ich rozmowy.

"Kochanie mogę dodać to zdjęcie na IG? Tak, ale przecież masz otwarte oczy... Lubię patrzeć w jego oczy, bo w nich widzę to, czego czasem słowa nie opisują" - wyznała dwa lata temu.

Joanna Lazar przyznała w jednym ze wpisów, że tuż po zakończeniu programu ze swoim udziałem, nie spodziewała się szybko spotkać miłości. Los zadecydował jednak inaczej i po kilku latach od zakończenia show kobieta może cieszyć się pełną rodziną.

Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział mi, że moje życie zmieni się o 180 stopni, to bez wahania pomyślałabym, że to wariat. Awans w pracy, własne mieszkanie, niezależność od drugiej osoby, wolność psychiczna, eksperyment i spotkanie miłości życia. Najważniejsze marzenie się spełniło — rodzina

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości