Krzysztof Żółtak ze "ŚOPW" pokazał się w najnowszej stylizacji. Rozbawił fanów

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Krzysztof Żółtak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nowe zdjęcie w towarzystwie przyjaciół. Mężczyzna tym samym pochwalił się fanom efektami zaskakującej metamorfozy. Na fotografii widać, że świetnie bawił się w weekend związany z Halloween.

Krzysztof Żółtak to uczestnik 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci dopasowali go do Magdaleny Białas, a ich relacja od początku była udana. Para wpadła sobie w oko i z chęcią kontynuowała eksperyment. Nie wiadomo jednak, czy ich związek przetrwał próbę czasu, ponieważ oboje bardzo uważają na to, co publikują w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Żółtak z "ŚOPW" przeszedł zaskakującą metamorfozę

Krzysztof Żółtak jest zdecydowanie bardziej aktywny w mediach społecznościowych niż jego programowa żona. Mężczyzna często publikuje nowe zdjęcia i jest w stałym kontakcie z fanami. Niedawno pochwalił się nostalgicznym wierszem, który sam napisał. Bardzo często pokazuje też relacje, na których towarzyszą mu przyjaciele.

Uczestnik miłosnego eksperymentu już podczas ślubu nie ukrywał, że jego świadek oraz żona mężczyzny są dla niego jednymi z najważniejszych osób w życiu. Przypomnijmy, że rodzina Krzysztofa Żółtaka nie przyjechała na ceremonię zaślubin do Ogrodzieńca i nie była zachwycona jego udziałem w programie. Towarzyszyli mu jednak wówczas właśnie przyjaciele.

Teraz mężczyzna znów pochwalił się zdjęciem u ich boku. Tym razem jednak zaskoczył fanów niecodzienną metamorfozą. Krzysztof Żółtak bowiem z okazji Halloween przebrał się za kościotrupa. Po jego minie widać, że bawił się tego wieczoru naprawdę wyborowo.

"Zostały same kości" - żartują internauci.

"Pomysłowy chłopak", "wspaniały dystans do siebie" - piszą inni.

Krzysztof Żółtak z przyjaciółmi
Krzysztof Żółtak z przyjaciółmi
Źródło: screen

Krzysztof Żółtak i Magdalena Białas wciąż rozwijają swoją relację małżeńską

Krzysztof Żółtak ma 33 lata i pochodzi z Przemyśla. Mężczyzna był w jednym dłuższym związku, który trwał pięć lat, jednak niestety nie przetrwał próby czasu. Postanowił dać kolejną szansę miłości i zgłosił się w tym celu do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ekspertki dopasowały go do Magdaleny Białas z Dębicy, która jest od niego o 8 lat młodsza.

Świeżo upieczeni małżonkowie od razu znaleźli wspólny język. Nie obyło się też bez śmiechu. Potem para wyjechała w podróż poślubną do słonecznej Hiszpanii. Krzysztof i Magda zwiedzali okolice i spędzali czas na plaży. Mężczyzna nie ukrywał, że póki co jest zachwycony swoją programową żoną. Po powrocie do Polski małżonkowie spędzili czas z przyjaciółmi Krzysztofa. Niedługo później przyszedł też czas na pierwszą rozmowę z ekspertką. Uczestnik miłosnego eksperymentu nie ukrywał, że świetnie dogaduje się z Magdą i pewnym momencie zdradził, że bardzo przywiązał się do programowej ukochanej. Przyznał, że powoli zaczyna się zakochiwać w swojej żonie.

Para wciąż rozwija swoją relację, jednak fani programu nie mają wątpliwości, że między małżonkami rzeczywiście zaczęło kiełkować prawdziwe uczucie. Magda poznała już rodzinę Krzysztofa i została przez nich pozytywnie odebrana. Jej programowy mąż natomiast co chwila stara się ją zaskakiwać.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości