Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną. "Kryzys ćwierćwiecza?"

Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną
Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną
Źródło: Player
Magdalena Białas to uczestniczka 9. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Krzysztofem z Przemyśla. Co wiemy na temat życia prywatnego bohaterki show? Magda pochwaliła się kolejnym przełomem.

Magdalena Białas ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochodzi z Dębicy. Ma silną więź z mamą, która samotnie ją wychowywała. Kobieta jest bardzo wrażliwą osobą. Ma też ogromne poczucie humoru, co zbliżyło ją do męża. W relacji Magdy i Krzysztofa narodziły się pewne wątpliwości. Czy eksperyment zakończy się dla nich szczęśliwie?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pracuje jako interwent kryzysowy. Skupia się więc na pomaganiu ludziom. Psychologia to jej pasja. Bohaterka show pragnie zostać terapeutką. Posiada umiejętności, które pomagają jej w eksperymencie i pielęgnowaniu relacji z mężem. Magdalena jako pierwsza zauważyła, że Krzysztof mógł przestraszyć się swoich emocji, a konkretnie euforii związanej z wyjątkowo udanym dopasowaniem do żony. Magda i Krzysiek bardzo szybko przełamali lody i obdarzyli się czułością. Po jakimś czasie odczuli niepewność, czy taki stan już z nimi zostanie.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z niecierpliwością czekają na ich happy end. Uczestnicy programu muszą zachować tajemnicę do momentu ogłoszenia decyzji, czy zostają w małżeństwie, czy chcą rozwodu. Fani mogą się teraz tylko domyślać, czy związek Magdy i Krzysztofa przetrwa.

Tymczasem Magda opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Pochwaliła się, że 13 października skończyła 25 lat. Pokazała na fotografii balony oraz pieczątkę z napisem: "mgr psychologii Magdalena Białas".

25. Kryzys ćwierćwiecza? 13.10.1998
- podpisała zdjęcie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof

Magda Białas miała wcześniej dwa poważne związki. Pierwszy trwał przez cztery długie lata, a drugi był krótszy, ale intensywny. W programie podkreśliła, że chciałaby mieć męża, który jest szlachetny. W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magda i Krzysztof wyznali, że nie spodziewali się tego, że po kilku dniach spędzonych ze sobą tak bardzo się do siebie przyzwyczają.

"Zastanawiam się, czy to jest normalne, czy dajemy za bardzo rządzić emocjom" - stwierdził Krzysztof.

Gdy wrócili do Polski, zdecydowali, że wrócą na chwilę do swoich miast, a później uczestnik pozna rodzinę żony. Magdalena też chciałaby poznać bliskich wybranka. Krzysztof wspomniał za to o swoim bolesnym doświadczeniu. Mężczyzna obawia się tego, że znów zaufa kobiecie i odda jej całe serce, a później zostanie z niczym.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości