Kinga Wawrzyniak prowadzi luksusowe życie. Zobaczcie, co słychać u uczestniczki "Top Model"

Kinga Wawrzyniak
Kinga Wawrzyniak wystąpiła w 8. edycji "Top Model"
Źródło: Screen TVN "Top Model"
Kinga Wawrzyniak to uczestniczka 8. edycji "Top Model". Celebrytka po odpadnięciu z programu postawiła na karierę influencerki i chętnie relacjonuje swoje życie w sieci. Luksusowe samochody, drogie ubrania i egzotyczne podróże to u niej codzienność. Sprawdzamy, co słychać u Kingi Wawrzyniak.

Kinga Wawrzyniak zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu "Top Model". Jurorzy zachwycili się jej klasyczną urodą, jednak modelce ostatecznie nie udało się wygrać głównej nagrody. Po zakończeniu przygody z telewizją celebrytka bardzo mocno rozwinęła swoją działalność w sieci.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Kinga Wawrzyniak startowała w konkursie na Miss Polski

Kina Wawrzyniak ma obecnie 24 lata i pochodzi z Krakowa. Modelka jakiś czas temu przeprowadziła się jednak do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia na kierunku zarządzania i gospodarki nieruchomościami. W przeszłości celebrytka miała jednak inne plany: ukończyła liceum plastyczne, ćwiczyła także akrobatykę i łyżwiarstwo figurowe.

W pewnym momencie zainteresowała się także modelingiem. Piękna Krakowianka startowała w licznych konkursach piękności i może pochwalić się kilkoma ważnymi wyróżnieniami. Udało jej się zdobyć tytuł Miss Małopolski. W 2018 roku natomiast została III Wicemiss Polski. Potem przyszedł czas na sprawdzenie swoich sił w "Top Model".

Kina Wawrzyniak nigdy nie ukrywała, że jest prawdziwą fanką programu i oglądała wszystkie poprzednie edycje. Nic więc dziwnego, że jak dostała się już do Domu Modelek, to żadne wyzwanie nie było dla niej zaskoczeniem. Modelka nie miała najlepszych relacji z innymi uczestnikami show, którzy uważali ją za konfliktową osobę. Celebrytka nie mogła się porozumieć między innymi ze startującą w tej samej edycji Klaudią El Dursi, a w sprawie ich kłótni w pewnym momencie interweniowała nawet sama Joanna Krupa.

Krakowianka była dość skryta, jednak mocno walczyła o swoje. Ostatecznie Klaudia Wawrzyniak pożegnała się z programem niedługo przed finałem, bo w 11 odcinku podczas pokazów mody w Stambule. Czym zajęła się później?

Kinga Wawrzyniak została influencerką, wystąpiła też w serialu

Kinga Wawrzyniak nie zrezygnowała z modelingu, jednak zaczęła rozwijać swoją karierę również na innych płaszczyznach. W 2020 roku dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", co jednak nie spotkało się z ciepłym przyjęciem przez fanów popularnego hitu stacji TVN.

Kinga Wawrzyniak co dzień relacjonuje swoje życie na Instagramie. Modelkę śledzi tam ponad 100 tysięce fanów. Celebrytka chwali się luksusowym życiem, jednak nie zdradza za dużo prywaty. Nie wiemy na przykład, czy ma partnera. Jeśli jej serce jest rzeczywiście zajęte, nie zdradza, z kim się spotyka.

Wiadomo jednak, że Kina Wawrzyniak bardzo dużo podróżuje. Uczestniczka "Top Model" zwiedziła już bowiem aż 84 kraje, w tym: Malediwy, Singapur, Dubaj, Dominikanę, Zanzibar, Bahamy, Tajlandię, Kambodżę czy Oman.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen TVN "Top Model"

podziel się:

Pozostałe wiadomości