"Top Model". Pierwszy panel w 12. edycji. Jurorzy pożegnali piękną brunetkę

"Top Model". Joanna Krupa
"Top Model". Pierwszy panel w 12. edycji. Kto odpadł?
Źródło: x-news
Zoja Sintichine odpadła w pierwszym odcinku 12. edycji "Top Model". Choć w domu "Top Model" mieszkała tylko tydzień, zdążyła przeżyć niemałe emocje. Po tych zadaniach skok na bungee nie będzie już dla niej większym wyzwaniem...

12. edycja "Top Model" rozkręciła się na dobre, a to oznacza, że uczestnicy przeżyli pierwszy panel. Ten z kolei nieuchronnie wiąże się z pożegnaniami. Nie inaczej było i tym razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TYSZKA_TOPMODEL
Marcin Tyszka o kulisach "Top Model" i relacji z Joanną Krupą. Musieli się dotrzeć
Marcin Tyszka wspomina początki pracy na planie "Top Model" oraz zdradza, że potrzebował trochę czasu, by dotrzeć się z Joanną Krupą. Co stało im wtedy na przeszkodzie? Juror "Top Model" opowiedział o kulisach programu.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zoja Sintichine w "Top Model"

Choć nie do końca zdążyliśmy ją poznać, Zoja przeżyła w programie niemało. Pierwszym zadaniem, przygotowanym dla przyszłych modeli była sesja na żurawiu — dokładnie takiem, jakiego używa się do budowania wieżowców. Ci, którzy mają choć trochę lęku wysokości, musieli zmierzyć się z prawdziwymi demonami. Łatwo nie było, tym bardziej że to zadanie trzeba było wykonać z partnerem. Zoja wystąpiła w parze z Filipem.

Zoję mogliśmy też oglądać podczas pierwszego pokazu mody, na którym za stołem jurorskim, oprócz stałej ekipy usiedli też Julia Wieniawa i Mariusza Przybylskiego. Wśród publiczności znaleźli się natomiast uczestnicy zeszłych sezonów.

Ostatnim zadaniem, w jakim wzięła udział uczestniczka, był filmik w obrotowym pokoju. Zoi przypadło miejsce na łóżku, do którym przypięto ją specjalną uprzężą, w której miała pozować do góry nogami.

Plany Zoi z "Top Model"

Czy to koniec drogi Zoi w świecie modelingu? Na to się bynajmniej nie zanosi, oczywiście, jeśli wierzyć zapowiedziom byłej uczestniczki. Biorąc jednak pod uwagę jej wyjątkową zawziętość, może się okazać, że zrobi większą karierę, niż niejeden uczestnik dalszych odcinków.

W "Top Model" Zoja pojawiła się bowiem już w zeszłym roku. Dostała się na bootcamp, jednak odpadła z programu jeszcze przed wejściem do domu modeli. Tym razem poszła o krok dalej. Jakie będą kolejne etapy zawodowej kariery? O tym zapewne jeszcze usłyszymy.

Zoja Sintichine "Top Model"
Zoja Sintichine "Top Model"
Zoja Sintichine "Top Model"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości