Joanna Krupa chce wrócić do Polski? "Jesteśmy otwarci na zmianę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"

Joanna Krupa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, że chciałaby wrócić do Polski. Jurorka "Top Model" zaznaczyła jednak, że nie może podjąć takiej decyzji w pojedynkę ze względu na męża i córkę, ale dodała, że są otwarci na zmiany.

Joanna Krupa dała się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model", w którym do tej pory zasiada w gronie jury. Widzowie szybko pokochali ją za amerykański akcent, a także drobne "wpadki" językowe.

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?
Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego? Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego?

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego

Modelka w marcu 2018 r. zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem. Już pod koniec lipca tego samego roku wzięli ślub cywilny, a 4 sierpnia – kościelny. W 2019 r. na świecie pojawiła się ich córka Asha-Leigh Nunes.

Mała Asha z miejsca stała się ulubienicą internautów, którzy tylko wyczekiwali, aż dumna mama opublikuje nowe zdjęcie lub filmik ze swoją córkę. Ostatnio Joanna Krupa po raz pierwszy zabrała małą Ashę na ściankę. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl Joanna Krupa zdradziła, czy uczy córkę mówić w języku polskim.

- Tak, od małego, jak mówię po angielsku, to tłumaczę również po polsku, bajki ogląda również w dwóch językach. Asha bardzo dużo mówi po angielsku, bo myślę, że to dla niej jest bardziej naturalne, bo angielski też jest łatwiejszy, ale wszystko rozumie. Gdybyś zaczęła z nią rozmowę po polsku, to może odpowiadałaby ci po angielsku, ale wszystko by rozumiała. Chcę, żeby od małego język polski załapała, tym bardziej że mama nie mówi perfekcyjnie — powiedziała Joanna Krupa.

Joanna Krupa o powrocie do Polski

W dalszej części rozmowy modelka zaznaczyła, że chciałaby więcej czasu spędzać w Polsce i nie wyklucza takiego scenariusza w przyszłości.

- To jest jedno, że tak daleko jest niestety, ale ja bym bardzo chciała. Mogłabym być pół czasu tu i pół czasu tam, ale nie jestem sama i nie tylko ja o tym decyduje, ale jesteśmy w takim momencie, że jesteśmy otwarci na zmianę, tylko jeszcze nie wiem, w którym kierunku tak naprawdę — wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości