Kinga z "TL" wyjawia prawdę o relacji z Przemkiem. Zaskakujący obrót spraw

"True Love". Kinga tłumaczy się z relacji z Przemkiem
"True Love". Kinga tłumaczy się z relacji z Przemkiem
Źródło: materiały prasowe
Kinga i Przemek jakiś czas temu zrobili sporo zamieszania. Fani "True Love" myśleli, że nie dość, że połączyło ich silne uczucie, to jeszcze stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatecznie okazało się, że był to jedynie żart, który nie wszystkim przypadł do gustu. Mimo braku ślubu ich relacja miała rozwijać się powoli w kierunku czegoś więcej. Koniec końców nic z tego nie wyszło. Ba, okazuje się, że Kinga i Przemek nie utrzymują ze sobą kontaktów. Co się stało?

Kinga Mendrala była uczestniczką pierwszej edycji "True Love". Kobieta nie odnalazła szczęścia w programie, choć mocno się starała. Szybko złapała dobry kontakt z Marcinem, a ich relacja zmierzała w całkiem pozytywnym kierunku. Nic bardziej mylnego! Nagle doszło do sporego ochłodzenia. Na tyle silnego, że Marcin stronił od Kingi i deklarował, że nie ma zamiaru dalej budować z nią relacji. Ostatecznie z tego właśnie powodu został wyeliminowany z programu — Kinga wybrała kogoś innego, a mężczyzna nie zbudował sobie wyjścia awaryjnego.

W rozmowie z nami Marcin opowiedział o tym, jak ich relacja wyglądała po powrocie do Polski. Okazuje się, że miała swój dalszy ciąg.

Czytaj więcej: Marcin z "TL" pierwszy raz zabrał głos na temat relacji z Kingą po programie [TYLKO U NAS]

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Kinga rozwija relację z innym uczestnikiem?

Niedługo przed finałem Kinga zaczęła publikować tajemnicze zdjęcia i materiały, w których sugerowała, że wyszła za mąż. Internauci nie wiedzieli, czy uczestniczka faktycznie stanęła na ślubnym kobiercu, czy to jedynie kolejna sesja zdjęciowa, w której wzięła udział. Co ciekawe, z biegiem czasu w tychże materiałach zaczął pojawiać się ktoś jeszcze — Przemek Dyjas. Uczestnik również nie odnalazł szczęścia w programie, ale nic nie stało na przeszkodzie, by poszukać go po powrocie do Polski.

Kinga i Przemek podjudzali fanów, publikując intymne kadry, a w organizowanych w mediach społecznościowych Q&A sugerowali, że połączyło ich coś więcej.

Innym razem kobieta zasugerowała, że po programie odnalazła szczęście, jednak nie było wiadomo, kto obejmuje ją na romantycznych zdjęciach.

Kinga z "True Love" o relacji z Przemkiem
Kinga z "True Love" o relacji z Przemkiem
Źródło: Instagram @kingamendrala

Ostatecznie relacja nie rozwinęła się w nic romantycznego. Kinga przyznała, że ten etap jest już zamknięty. Uczestniczka musiała zmierzyć się z pretensjami widzów, którzy zarzucali jej jedynie nakręcanie dram i poszukiwanie taniej sensacji.

"Ze wszystkim byliście na bieżąco. Polecam mieć trochę więcej dystansu. O relacji z Marcinem opowiedziałam wszystko z mojego punktu widzenia. W kwestii Przemka i sesji polecam obejrzeć nasz live, gdzie wszystko jest wyjaśnione. Najwyraźniej mamy z Przemkiem nad wyraz poczucia humoru, dobrze czując się w swoim towarzystwie. Przykro mi, że niektórzy z was go nie mają" - odpowiedziała.

"True Love". Kinga o oszukiwaniu
"True Love". Kinga o oszukiwaniu
"True Love". Kinga o oszukiwaniu
Źródło: Instagram

"True Love". Kinga wyjawia całą prawdę o relacji z Przemkiem?

Uczestniczka "True Love" jasno dała do zrozumienia, że jej krótka przygoda z Przemkiem właśnie dobiegła końca. A jak wyglądają relacje Kingi z pozostałymi uczestnikami show? Niedawno odbyły się urodziny Filona, na których z całej ekipy show zjawiło się tylko kilku panów: Mateusz, Kuba, Sebastian oraz Przemek. Solenizant przyznał jednak, że zaprosił wszystkich, ale ci ostatecznie się nie zjawili.

Internautów najwyraźniej zaskoczyło, że na urodzinach zabrakło Kingi. Podczas sesji Q&A uczestniczka "True Love" wyznała, dlaczego się nie pojawiła.

"Mam z Filonem dobrą relację i zawsze koleżeńską. Zależało mi na tym, żeby być, ale jeden z uczestników nie zachował się wobec mnie w porządku i chciałam sobie oszczędzić docinek z jego strony i niemiłej atmosfery. Jestem zdania, że przed takimi wydarzeniami dba się o to, żeby atmosfera dla wszystkich była jak najlepsza" - zdradziła.

Dodała ponadto, że poza Marcinem nie utrzymuje kontaktu z kimś jeszcze! Więcej przeczytacie TUTAJ.

Mimo wszystko odpowiedź Kingi była raczej tajemnicza. Kobieta nie zdradziła, który z uczestników zachował się wobec niej nie w porządku. Przynajmniej nie od razu! Niedługo później zorganizowała kolejne Q&A, podczas którego opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji. Okazało się, że nie udała się na urodziny ze względu na Przemka. Jednak zanim odniosła się do imprezy, okazało się, że kobieta zablokowała mężczyznę w mediach społecznościowych.

"Dlaczego zablokowałaś Przemka? Pisał o tym na swoim insta bardzo źle" - napisał internauta.

"Otaczam się w swoim życiu tylko osobami szczerymi, dla których jestem ważna i którzy zachowują się względem mnie dobrze. Innych usuwam" - odpowiedziała.

To jednak nie koniec. Kolejne pytanie dotyczyło ich relacji i tym razem Kinga odpowiedziała dosyć wyczerpująco.

Owszem mieliśmy dobry kiedy o mnie zabiegał, pokazywał się z najlepszej strony, ale w momencie kiedy stwierdziłam, że nasza relacja nie wyjdzie poza koleżeństwo, stał się względem mnie wyniosły, demonstrował swoje wybujałe ego, na sam koniec wystawiając mnie w kwestii wspólnego transportu na urodziny Filona, mimo że było to dużo wcześniej dogadane. Zauważyłam z jego strony próby manipulacji mną i dla mnie wszystkie te rzeczy to były red flags
- odpowiedziała.

Co więcej, internauta w kolejnym pytaniu wbił szpilkę Kindze, sugerując, że powód, przez który nie odzywa się do Przemka, jest kuriozalny. Kobieta nie pozostała dłużna.

"Nie mam kontaktu z Przemkiem i nie chcę mieć. Przemek nie miał po mnie przyjechać. Mieliśmy jechać razem z Warszawy. Mogłam jechać swoim autem albo razem z Kubą. Nie chodzi o transport a o formę rozmowy, albo formę manipulacji, próby ukarania mnie (po otrzymaniu ode mnie informacji, która mogła mu się nie podobać). Z takimi osobami nie chce spędzać czasu, bo atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. Nie chciałam słuchać żadnych zaczepek, docinek podczas urodzin itd. a znając Przemka takie by właśnie były. Celowe zdjęcia i filmiki całusami czy chodzeniem za rękę z nową koleżanką też nie był dla mnie zaskoczeniem" - dodała.

Zaskoczeni?

"True Love". Kinga o relacji z Przemkiem. Nie wygląda najlepiej
"True Love". Kinga o relacji z Przemkiem. Nie wygląda najlepiej
Źródło: Instagram @kinga.truelovepl
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości