Klaudia z "TL" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!

Klaudia Majchrzak
Klaudia z "TL" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!
Źródło: player.pl
Klaudia i Maksym z "True Love" wciąż są razem, czym wzbudzają zachwyt widzów. Para udowadnia, że pomimo początkowym trudnościom, można stworzyć pełną miłości relacje. Niedawno zakochani wybrali się na zakupy. Klaudia zaprezentowała zupełnie nową stylizację Maksyma. Przypadła wam do gustu?

Klaudia i Maksym byli uczestnikami pierwszej edycji "True Love". Trzeba przyznać, że stworzyli jedną z najbardziej zaskakujących par w programie. Klaudia od pierwszych chwil w kolumbijskiej willi nie czuła się najlepiej. Miała problem z dzieleniem łóżka z obcymi mężczyznami, a gdy ci próbowali coś z tym zrobić, spotykali się z wyraźnym gniewem uczestniczki. Aż do czasu, gdy jej drogi przecięły się z Maksymem.

Uczestnikowi początkowo w oko wpadła Patrycja, jednak ten ostatecznie skupił się na budowaniu relacji z Oliwią. Ta rozwijała się bardzo dobrze, aż do momentu, kiedy próg willi ponownie przekroczył Marcin. Wówczas Oliwia bez wahania pognała w jego ramiona, a Maksym nie ukrywał, że w jego sercu pojawiła się spora rysa. Wówczas ukojenie znalazł w ramionach Klaudii. Pomiędzy uczestnikami dochodziło do ostrych wymian zdań, a afera związana ze sprzątaniem wydawała się nie do przeskoczenia. Ostatecznie para dotarła do ścisłego finału, w którym oboje zadeklarowali sobie uczucie. Niestety wariograf wskazał, że Klaudia minęła się w tej kwestii z prawdą. Mimo że uczestniczka show nie zgodziła się z werdyktem, nie udało im się sięgnąć po wygraną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Klaudia i Maksym wciąż są razem

Wielu internautów nie wierzyło w szczerość uczuć Klaudii. Uczestniczka nie spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów, toteż ci zakładali, że robiła wszystko, by tylko utrzymać się w programie. Prawda okazała się zgoła inna! Klaudia i Maksym po powrocie do Polski stworzyli dosyć silną relację. Co ciekawe, zamieszkali ze sobą i od tej pory wiją wspólne gniazdko.

Para jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których uchyla rąbka tajemnicy i zaprasza fanów do swojego świata. Po finale show uczestnicy "True Love" raczej stronią od reszty mieszkańców kolumbijskiej willi, skupiając się na rozwoju relacji. A widzowie mogą obserwować, jak miłość kwitnie! Szczególnie Klaudia chętnie opowiada o ich codzienności, publikując wiele prywatnych smaczków. Niedawno zabrała internautów na wspólne zakupy. Para postanowiła skorzystać z wyprzedaży, by uzupełnić braki w garderobach.

"To moja stylówka, a to Maksyma" - powiedziała, prezentując partnera w pełnej krasie.

Tym razem Maksym postawił na dosyć zaskakującą stylizację. Trzeba przyznać, że uczestnik "True Love" wciąż dba o formę, a jego zachwycająca sylwetka dobrze prezentuje się nawet w całkiem niecodziennym stroju. Jak wam się podoba?

Klaudia z "True Love" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!
Klaudia z "True Love" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!
Źródło: Instagram @klaudia.truelovepl

"True Love". Oliwia o relacji Klaudii i Maksyma

Po finale "True Love" wszyscy byli zaskoczeni, że jedną z par, która przetrwała miłosne zamieszanie byli Klaudia i Maksym. Co więcej, uczestnicy szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Ten fakt akurat zaskoczył wielu, bowiem większość poważnych kłótni, do których dochodziło w programie, dotyczyło kwestii postrzegania porządku, poczucia obowiązku i sprzątania. Maksym był w tym temacie znacznie bardziej nieustępliwy i nie rozumiał postawy stroniącej od czystości Klaudii.

Przeczytaj też: Konflikt o sprzątanie przerodził się w dramat. To koniec kolejnej relacji w "True Love"?

Oliwia w rozmowie z nami przyznała, że była bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się, że uczestnicy postanowili ze sobą zamieszkać.

- Oj tak, to było dla mnie bardzo duże zaskoczenie, bo znam ich od początku i od początku między nimi były zgrzyty. Dla mnie to było kompletne zaskoczenie, kiedy zdecydowali się później zamieszkać razem, wiedząc o tym, że mieszkając w willi w jednym pokoju, mając tak naprawdę wszystko pod nosem, bo dostawaliśmy jedzenie, mieliśmy sprzątane i prasowane wszystko, i nagle to, co Maksowi najbardziej przeszkadzało w Klaudii, na to się pisze. Rzucili się na strasznie głęboką wodę, ale najwidoczniej to było po prostu potrzebne. Jesteśmy dorośli i teraz te wszystkie związki na pewno szybciej będą się toczyć niż w wieku osiemnastu lat, ale byłam kompletnie zaskoczona. My wszyscy wiedzieliśmy, że to, jak oni się żarli w programie, przełoży się na życie prywatne, na takie życie rzeczywiste. Dla mnie dalej jest zaskoczeniem. Wiem, że u nich nie jest cały czas kolorowo, że mają kłótnie i jakieś swoje problemy, ale jednak tutaj ta relacja się buduje i kwitnie — powiedziała niedługo po emisji finału.

Jak wiadomo, relacja Oliwii i Marcina, zwycięzców show, zaczęła sypać się już w trakcie lotu powrotnego do Polski. O szczegółach rozstania przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl — TUTAJ.

Cały sezon "True Love" możecie obejrzeć go w serwisie VOD.pl oraz na player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości