"Żony Podlasia" – nowy program od marca w TTV. Poznaj niezwykłe kobiety z podlaskich wsi

"Żony Podlasia"
"Żony Podlasia"
Źródło: TTV
"Żony Podlasia" to nowy program na antenie TTV. Produkcja opowiada o codziennym życiu na pozór zwykłych kobiet z malowniczych wsi wschodniej Polski. Każda z bohaterek jest unikalna i ma swoją własną, niepowtarzalną historię do opowiedzenia. Ten program pokazuje codzienne życie na polskiej wsi oraz zmagania niezłomnych kobiet.

Podlaska wieś rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony to świat wolny od problemów typowych dla dużego miasta, ale z drugiej podlega prawom przyrody i społeczności, której zasady nie zmieniły się od lat. Z każdym odcinkiem "Żon Podlasia" widzowie będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe, niekrępowane niczym wiejskie życie - z jego radościami, problemami, smutkami i wyzwaniami. Program prezentuje codzienne wyzwania, z jakimi borykają się kobiety na wsiach. Najmocniejszym atutem programu jest jego autentyczność - tu nie ma miejsca na uproszczenia czy stereotypy.

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

"Żony Podlasia" – nowy program w TTV. Bohaterki

W nowym programie TTV widzowie będą mogli śledzić losy "Żon Podlasia" Jasi, Aldony, Magdy, Hani i Niny - bohaterek, które - jak informuje stacja - żyją według własnych zasad i na przekór temu, co ludzie powiedzą. Jasia to szalona wdówka, poszukująca kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia w myśl zasady.

Aldona to samotna wilczyca z milionem pomysłów na minutę, której życie ostatnio rzuca kłody pod nogi. Z kolei Magda rzuciła wszystko i przyjechała na wieś z wielkiego miasta. Piątka dzieci wcale nie czyni z niej stereotypowej "matki Polki".

Hania pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale wybrała życie w pojedynkę. Samodzielnie zarządza dużym gospodarstwem rolnym i opiekuje się rodzicami. Z kolei Nina, która żyje w szczęśliwym wieloletnim związku bez ślubu. Jest kobietą, która nie boi się wyzwań, ani tego co ludzie powiedzą.

"Żony Podlasia"
"Żony Podlasia"
Źródło: TTV

"Żony Podlasia" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Żony Podlasia" nadawany będzie w telewizji TTV w niedziele o 22.00 począwszy od 3 marca.

Jakie jeszcze programy znajdziemy w ramówce TTV na wiosnę 2024?

"Żony Podlasia"
"Żony Podlasia"
Źródło: TTV

W ofercie programowej nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych formatów. 20. sezon "Gogglebox. Przed telewizorem", formatu, który jest przewodnikiem po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a także sprawdzonym sposobem na odpoczynek po ciężkim dniu. Drugi sezon programu "Kanapowczynie", ale tym razem do walki o zdrowie i zmianę stylu życia staną mieszkanki Dolnego Śląska, na co dzień pracujące w miejscach, w których od rana do nocy muszą mierzyć się z pokusami! Reality-show "Diabelnie Boskie", a w nowej serii zadebiutuje nowa gwiazda.

W "99 - Gra o wszystko", do rywalizacji w zupełnie nowych konkurencjach stanie 44 zawodników, spośród których połowa to uczestnicy poprzednich edycji, a druga część to bohaterowie nowych programów TTV. "Zakup w ciemno" z jeszcze bardziej emocjonującymi licytacjami, a także 4. sezon reporterskiego reality o życiu Polaków, w których uderzyła drożyzna "Życie na kredycie".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości