Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Ilona walczy o dziecko. Reanimacja w szpitalu Nalepy i Hoffera

Wiktorek, Ilona, Nalepa z "Na Wspólnej"
Wiktorek, Ilona, Nalepa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" zobaczymy wiele emocjonujących scen. Ilona będzie próbowała odzyskać małego Wiktorka. W szpitalu, gdzie pracuje Nalepa i Hoffer dojdzie do dramatycznej sytuacji. Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Odcinek 3828. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3828. odcinku "Na Wspólnej" Weronika poinformuje Ilonę o decyzji sądu dotyczącej pozostawienia jej synka w pogotowiu opiekuńczym. Postanowienie będzie podyktowane odkryciem siniaków na ciele chłopca. Jednocześnie ruszy sprawa o odebranie Ilonie praw rodzicielskich.

Zdruzgotana wspomnianymi wiadomościami Ilona zdecyduje się szukać pomocy u Anety. Przy okazji będzie chciała przekonać innych tym, że nigdy nie nadużywała alkoholu ani nie krzywdziła swojej pociechy.

Odcinek 3829. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3829. odcinku "Na Wspólnej" kontynuowany będzie wątek dramatycznej sytuacji Ilony, która stara się odzyskać swojego synka. Aneta pocieszy Zdybicką, przekazując jej informacje wynikające z monitoringu baru, które jasno wskazują na to, że mały Wiktorek był tam tylko przez krótki czas i nie był narażony na niebezpieczeństwo.

Siwek zdecyduje się umożliwić Ilonie spotkanie z synkiem, co doprowadzi do wzruszającego momentu, gdy matka spotyka się ze swoim dzieckiem pierwszy raz od przykrej sytuacji z baru.

Odcinek 3830. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3830. odcinku "Na Wspólnej" Ula poinformuje ojca o tym, że jest zdecydowana wybaczyć Natanowi i pomimo ukrywanych przez niego sekretów nadal go kocha. Jest gotowa zaczekać, aż ten zakończy swoje małżeństwo z Karoliną. Podczas spotkania z Nathanem, Kamil poprosi go, aby ten nie dawał aktualnej jeszcze żonie żadnych pieniędzy jeżeli chodzi o ich rozwód.

Hoffer jest zdania, że Karolina powinna zacząć się jak najszybciej leczyć.

Odcinek 3831. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3831. odcinku "Na Wspólnej" Nalepa będzie wyraźnie niezadowolony z obecności nowej dyrektor szpitala i wyjaśni zaskoczonemu Kamilowi, że zna Patrycję jeszcze ze czasów, gdy obydwoje studiowali medycynę. Dodatkowo nie będzie ukrywał, że irytuje go fakt, iż Patrycja tego publicznie nie ujawnia.

W pewnym momencie widzowie będą świadkami dramatycznego zdarzenia w szpitalnym bufecie. Będzie trzeba przeprowadzić pilną reanimację. Jak to się skończy?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości