Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Niebezpieczne śledztwo Igora i Dagmary. Cieślik żąda separacji z Moniką

Damara, Igor, Wojtek i Monika z "Na Wspólnej"
Damara, Igor, Wojtek i Monika z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu widzowie "Na Wspólnej" zobaczą jak Dagmara i Igor będą uczestniczyć w mrożącym krew w żyłach śledztwie dotyczącym pirata drogowego i tragicznego wypadku. Dojdzie do dramatycznych zmian w życiu Moniki i Damiana? Czy rozmowa pełna emocji między Cieślikami przyniesie rozwiązanie ich problemów? Przeczytaj opisy odcinków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3791. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3791. odcinku "Na Wspólnej" Dagmara i Igor (Jakub Wesołowski) będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami opublikowania swojego najnowszego artykułu dotyczącego pirata drogowego. Spokój dziennikarzy będzie zakłócony przez obecność tajemniczego obserwatora. Kobieta będzie miała nieoczekiwane i niebezpieczne spotkanie z zamaskowanym mężczyzną.

Wspomniany grożąc jej i szantażując zechce zmusić ją do porzucenia śledztwa związanego ze śmiertelnym wypadkiem.

Odcinek 3792. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3792. odcinku "Na Wspólnej" Dagmara i Igor będą kontynuować swoje śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku. Mimo prośby naczelnych o rezygnacje ze swojego udziału w przedsięwzięciu dziennikarka nie ustąpi i weźmie sprawy we własne ręce. Z pomocą Ady odnajdą kolejne nagranie pirata drogowego, na którym będą w stanie odczytać numer rejestracyjny samochodu, jakim ten się poruszał.

Właściciel sportowego auta, którego Dagmara i Igor odnajdą, będzie twierdził, że był wyłącznie świadkiem tragicznego wypadku. Jednak Dagmara rozpozna głos mężczyzny będzie podejrzewać go o udział w zdarzeniu.

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3793. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3793. odcinku "Na Wspólnej" pierwsze skrzypce znowu będzie grać relacja Moniki i Damiana. Cieślikowa będzie załamana widząc swego męża z Martyną. Jednakże pocieszenie w tym trudnym momencie zapewni jej Kajetan, z którym Monika będzie utrzymywać znacznie lepsze relacje.

Martyna będzie naciskać Damiana, aby ten wyraźniej określił swoje swoje uczucia względem niej. Wieczorem, między Cieślikiem a Moniką dojdzie do pełnej emocji rozmowy. Okaże się, że Damian chce... separacji.

Odcinek 3794. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3794. odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczoną i zapłakaną Monikę pocieszy Wojtek. Cała sytuacja będzie miała miejsce w pracy, Wszystko ze względu na separację, którą zaproponował kobiecie mąż. Gdy Kajtek dowie się, że jego ojciec i matka chcą złożyć wspomniany wniosek do sądu uda się na poradę prawną do... Żbika.

Czy prawnikowi uda się pomóc chłopcu?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości