Historia miłości Kasi i Darka z "Na Wspólnej" jest pełna zakrętów. Czy Żbik nadal kocha Anetę?

Kasia i Darek z "Na Wspólnej"
Kasia i Darek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Kasia i Darek są jedną z najgorętszych par w "Na Wspólnej". Zakochani wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Nie każdy jednak wie, że między nimi nie zawsze było tak kolorowo, a Żbik skrywa przed ukochaną pewien sekret...

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na kanale TVN od 27 stycznia 2003 roku. W produkcji występuje wiele znanych aktorów, których postacie zjednały sobie sympatię widzów. Na liście gwiazd serialu znajdują się m.in. Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Julia Kamińską. W rolę Kasi Berg wcieliła się Julia Chatys, Dariusza Żbika gra Michał Mikołajczak, natomiast w postać Anety Siwek — Dorota Krempa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_22
20 lat serialu "Na Wspólnej"
20 lat serialu "Na Wspólnej"

Relacja Kasi i Darka początkowo nie zapowiadała wielkiej miłości

Początek historii miłości Kasi i Darka był dość nieoczekiwany. Przyszli zakochani spotkali się przypadkiem na przysłowiowym zakręcie życia. Kasia właśnie rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem Dominikiem, natomiast Darek początkowo traktował relację z dziewczyną jako przygodę.

Darek był wówczas zakochany w Anecie — również prawniczce i porzucił kochankę. Wspomniana sytuacja była dla dziewczyny trudna. Zrozpaczona Kasia próbowała zapomnieć o swoim bólu, oddając się imprezowemu trybowi życia.

Wkrótce potem drogi Kasi i Darka znowu się skrzyżowały, a miłość między nimi zaczęła na nowo rozkwitać. Żbik przekonywał Kasię, że to ona jest jedyną kobietą, którą kocha i że jest gotów opuścić swoją żonę Anetę. Chociaż Kasia była początkowo nieufna i nie chciała rozbijać małżeństwa, to Darek udowodnił jej, że nic nie łączy go z małżonką.

Mimo początkowych oporów Kasia zdecydowała się dać Darkowi drugą szansę...

Darek i Kasia oraz Anta z "Na Wspólnej"
Darek i Kasia oraz Anta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Kasia i Darek w końcu stanęli na ślubnym kobiercu

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" między Kasią a Darkiem cały czas coś się dzieje. Pomimo iż Żbik wziął rozwód z Anetą, to Siwek w dalszym ciągu przewijała się przez ich życie. Ostatecznie mężczyzna zdradził z nią ukochaną, gdy był przekonany, że Kasia zrobiła to samo z Czerskim.

Od tamtej pory Aneta nie daje zakochanym spokoju i ciągle przewija się przez ich życie. Doszło nawet do tego, że Żbik zagroził byłej żonie, iż będzie zmuszony zniszczyć jej zawodowe życie, jeżeli ta opowie o jego zdradzie Kasi.

Siwek jednak za nic sobie wzięła sobie tej groźby i pojawiła się na ślubie zakochanych. Na całe szczęście jej wizyta nie zagroziła małżeństwu Kasi i Darka. Czy zatem oznacza to, że zakochanym już nic nie zagraża? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości