Dramatyczna sytuacja w 3680. odcinku "Na Wspólnej". Czy Igor odzyska córkę?

Julia, Igor "Na Wspólnej"
Odcinek 3680. "Na Wspólnej" Czy Igor odzyska cókę?
Źródło: x-news
W najnowszym 3680. odcinku "Na Wspólnej" do Igora dotrze, że zdradzając Elżbietę z szefową klubu walk Judytą, popełnił jeden z największych życiowych błędów. Z powodu wspomnianego wyboru odwróciła się od niego córka. Teraz mężczyzna spróbuje ją odzyskać.

Igor spróbuje odzyskać córkę

W odcinku 3680 odcinku serialu "Na Wspólnej" przed Igorem stanie nie lada wyzwanie. Mężczyzna spróbuje odzyskać swoją córkę, która zdecydowała się zerwać z nim kontakt po tym, jak wyszła na jaw jego zdrada, której dopuścił się wobec Elżbiety. Igor pędzi do szkoły córki i wyznaje Julce, że za nią tęskni, nie wiedząc, że Elżbieta to słyszy... Dziewczyna zdaje się przekonywać, by pomóc ojcu walczyć o uratowanie jego małżeństwa, pomimo błędów, które ten ewidentnie popełnił.

Oskar nadal jest w szpitalu w wyniku pobicia, którego doznał po szantażowaniu Judyty. Okazuje się, że o tym, czy przeżyje, mają zadecydować najbliższe 24 godziny. Igor próbuje rozwiązać sprawę pobicia Oskara pod klubem sztuk walk. Jenak nie udaje mu się niczego ustalić.

Kto pobił chłopaka? Czy Oskarowi uda się przeżyć?

Elżbieta z "Na Wspólnej"
Czy Elżbieta wybaczy Igorowi?
Elżbieta z "Na Wspólnej"
Źródło: MWMEDIA

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W najnowszym 3680. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących wydarzeń. Darek próbuje pomóc Anecie w jej rozwodzie. Nie mając pomysłu, jak to zrobić, zwraca się do Kasi, która sugeruje mu poszukiwanie informacji na portalu dla swingersów. Darek rejestruje się w serwisie i próbuje tam odnaleźć informacje, które mogą pomóc w rozwodzie kobiety. Czy to mu się uda?

 Czy Darek znajdzie sposób, aby pomóc Anecie?

W nowym odcinku "Na Wspólnej" również wyjdzie na jaw tajemnica Rafała. Teresa postanawia poznać byłą żonę mężczyzny, która mieszka w Sopocie. Danka czuje, że narzeczony coś przed kobietą ukrywa. Prawda, która wyjdzie na jaw, z pewnością wszystkich zaskoczy, ponieważ z kobietami porozmawia... córka Rafała.

Jakie tajemnice skrywa Rafał?

Odcinek 3680. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 30.08.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości