"Na Wspólnej" odc. 3828. Ilona dowiaduje się o zaskakującej decyzji sądu. Igor składa Ance niecodzienną propozycję

Ilona, Igor i Anka z "Na Wspólnej"
Ilona, Igor i Anka z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3828. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zaskakujących scen. Sąd odkryje na ciele dziecka Ilony siniaki. Igor przekona Ankę, by ta podjęła decyzję o odnalezieniu swojej tożsamości. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3828. Ilona dowie się o postanowieniu sądu w sprawie jej synka

W 3828. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznych wydarzeń. Weronika przekaże Ilonie niepokojące i nieoczekiwane wieści. Poprzez decyzję sądu mały Wiktorek zostanie pozostawiony w pogotowiu opiekuńczym. Wspomniane postanowienie zostało podjęte na podstawie odkrycia siniaków na ciele dziecka, co natychmiast wzbudziło niepokój sędziego.

Nie jest to jednak jedyna przeszkoda, z którą musi zmierzyć się zszokowana Ilona, ponieważ równocześnie z rozpoczęciem procedury związanej z pogotowiem opiekuńczym, została też wszczęta sprawa o odebranie jej praw rodzicielskich do Wiktorka. Ta informacja będzie dla niej prawdziwym ciosem.

Zdruzgotana matka, aby stawić czoła tej trudnej sytuacji, zwróci się o pomoc do Anety. Ilona z desperacją będzie próbowała wytłumaczyć Siwek, że nie jest osobą, która nadużywa alkoholu, ani nie znęca się nad swoim synkiem.

Czy jej prośba o pomoc spotka się z pozytywną reakcją? 

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Anka powróci do trudnej przeszłości

W odcinku 3828. "Na Wspólnej" izolująca się od swojej przeszłości Anka stanie przed ciężkim wyzwaniem, kiedy to Igor zacznie ją przekonywać, by zmierzyła się z trudnymi wspomnieniami. Szczerą rozmową Nowak będzie namawiał barmankę do skonfrontowania się ze swoją historią i poszukania swojego "prawdziwego ja".

Igor, chcąc pomóc Ance, zaproponuje jej niecodzienną propozycję — napisanie o niej artykułu, z nadzieją, że ktoś ją rozpozna. Mimo niewielkiego sceptycyzmu ze strony Anki, która obawia się, że prawda o jej przeszłości może być bolesna, zdecyduje się podjąć ryzyko.

Naczelny zaskoczony pomysłem Igora ostrzega go, że Anka mogła nie zawsze być tą przemiłą barmanką, którą zna dzisiaj. Po upływie pewnego czasu dziewczyna podejmie ważną decyzję. Mimo strachu i niepewności chce wiedzieć, kim jest.

Czy decyzja Anki pomoże jej znaleźć upragniony spokój, czy wprowadzi w jej życiu jeszcze więcej chaosu?

Odcinek 3828. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 03.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości