"Na Wspólnej" odc. 3829. Wojna Ziębów z konkurencją trwa. Ilona zobaczy się z synkiem

Maria, Ilona i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Maria, Ilona i Wiktorek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3829. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zadziwiających momentów. Ziębowie nie poddadzą się w walce z konkurencją. Mają już nowy plan. Ilona wreszcie zobaczy się z synkiem. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3829. Zaskakujący plan Marii

W 3829. odcinku "Na Wspólnej" małżeństwo Ziębów kolejny raz stawi czoła swojej konkurencji w trwającej od jakiegoś czasu walce o dominację w świecie gastronomii przy ulicy Wspólnej. Maria (Bożena Dykiel) zda sobie sprawę, że wraz z Włodkiem muszą podjąć agresywne działania marketingowe aby przetrwać.

W związki z powyższym zamówi ulotki, które mają na celu promować ich rodzinny bar. Przy okazji kobieta poinformuje swojego męża o konieczności walki o klientów w obliczu narastającej konkurencji. Unikalna strategia reklamowa to jednak nie jedyny sposób na promocję ich biznesu.

Muszko chcąc wesprzeć Ziębów wykona swoje ruchy - będzie zbierał podpisy pod petycją sprzeciwiającą się nowemu kebabowi, co nada nowego wymiaru do tej walce o klientów.

W tym samym czasie Mania i Adam spotykają się z dala od Wspólnej, aby omówić swoje problemy. Ustalą, że nie będą pokazywać się razem na Wspólnej aż dorośli dojdą nie do porozumienia.

Czy ich decyzja pomoże złagodzić napięcia?

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZYŁO W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Ilona zobaczy się z synkiem

W odcinku 3829. "Na Wspólnej" dostarczy widzom kolejnej porcji emocji i napięcia skupiając się na dramatycznej sytuacji Ilony. Z odcinka na odcinek narasta pytanie, czy Ilona odzyska swojego synka.

Próbując złagodzić jej ból Aneta pocieszy Ilonę informacjami uzyskanymi z monitoringu baru, z którego wynika, że mały Wiktor przebywał tam tylko przez krótki czas. Będzie to świadczyło o tym, że dziecku tak naprawdę nie groziło żadne niebezpieczeństwo.

Ta wiadomość choć odrobinę ulży widocznej rozpaczy Ilony, jednak nie będzie w stanie całkowicie rozwiać jej obaw. Siwek zdecyduje się na krok, który ma na celu umożliwienie Ilonie spotkania z synem.

Dojdzie do wzruszających chwil, gdy Ilona pierwszy raz od kilku dni zobaczy się z pociechą.

Odcinek 3829. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 04.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości