"Na Wspólnej" odc. 3839. Załamany Grzesiek chce ze sobą skończyć. Ilona odzyska synka?

Grzesiek, Ilona z "Na Wspólnej"
Grzesiek, Ilona z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3839. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele emocjonujących scen. Grzesiek nie będzie umieć poradzić sobie z odrzuceniem przez Helę. Poinformuje ojca, że chce ze sobą skończyć. Aneta zrobi co w jej mocy, aby Ilona odzyskała dziecko. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3839. Grzesiek cierpi po rozstaniu

W 3839. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek będzie cierpiał po rozstaniu z Helą, z którą wiązał wielkie nadzieje. Niemniej jednak Hela, chociaż go kocha, to będzie twierdzić, że ich związek nie ma przyszłości, ponieważ widzi w nim tylko przyjaciela. Załamany wyzna swojemu ojcu, że myśli nad odebraniem sobie życia.

Przypomnijmy, że Hela miała problemy z zaakceptowaniem tego, że Grzesiek czuje się kobietą. Mimo iż początkowo wydawało się, że będzie wspierać ukochanego, to ostatecznie sytuacja przerosła dziewczynę. Tym bardziej że musiała być blisko niego ze względu na przygotowania do studniówki.

Smolny przerażony perspektywą utraty syna zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Wkrótce potem w poszukiwaniu ulgi w swoim cierpieniu i próbie zrozumienia własnej tożsamości, Grzesiek zaczynie przeglądać zdjęcia transseksualnych kobiet w internecie.

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3839. odcinku "Na Wspólnej" Ilona będzie borykać się ze stresem i rozpaczą związanymi z utratą praw do opieki nad dzieckiem. Ten dzień będzie dla Zdybickiej wyjątkowo ciężki, bowiem odbędzie się również proces sądowy, który ma zdecydować o odebraniu jej praw rodzicielskich.

Przypomnijmy, że w wyniku pomówień względem Zdybickiej, mały Wiktorek trafił do placówki opiekuńczej. Od tamtej pory Ilona walczy o odzyskanie praw do opieki nad maluchem. W ostatnim czasie jednak niewiele w tym względzie szło po jej myśli.

Ratunkiem dla Ilony staje się Siwek, która namawia sekretarkę, która była zatrudniona w firmie kobiety do wycofania się z zeznań obciążających Ilonę.

Wiele wskazuje na to, że ta niespodziewana zmiana może sprawić, iż Zdybicka odzyska swojego synka Wiktorka?

Odcinek 3839. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 20.06.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości