Dramatyczne wydarzenia w 3681. odcinku "Na Wspólnej". Czy Marta poradzi sobie z prześladowcą?

Marta i inni z "Na Wspólnej"
Dramatyczne wydarzenia w 3681. odcinku "Na Wspólnej". Czy Marta poradzi sobie z prześladowcą?
Źródło: x-news
W 3681. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta będzie musiała podjąć trudną decyzję. Wszystko z powodu prześladowcy, który dowie się, gdzie mieszka dziennikarka. Stalkerowi nie wystarczy już dręczenie kobiety niepokojącymi telefonami. Do czego się posunie?

"Na Wspólnej". Marta musi zmierzyć się z prześladowcą

Marta od jakiegoś czasu musi się mierzyć z listami otrzymywanymi od tajemniczego prześladowcy. Wspomniany przysyła kobiecie również prezenty. Od jakiegoś czasu do przesyłek dochodzą także niepokojące telefony, podczas których dziennikarka słyszy, że ktoś znajduje się pod drugiej stronie słuchawki, jednak tajemnicza osoba nie chce się przedstawić.

Do tej pory prezenterka uznawała to za niepokojące wybryki, dopóki nie otrzymała wiadomości SMS, w której prześladowca dał do zrozumienia, że widzi ją przez okno mieszkania. Przestraszona kobieta wraz z mężem będą szukali pomocy na policji, niestety funkcjonariusze pozostaną bezradni.

Punktem kulminacyjnym będzie moment, gdy prześladowca umieści niepokojący napis na drzwiach mieszkania Marty. Wtedy małżeństwo podejmie decyzję o ucieczce.

Marta z "Na Wspólnej"
Czy Marta poradzi sobie z prześladowcą?
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowym odcinku "Na Wspólnej" czeka nas również wiele interesujących i trzymających w napięciu wątków. Teresa spróbuje dowiedzieć się jak najwięcej informacji na temat córki Rafała. Chce wiedzieć, co tylko może na temat pociechy swojego przyszłego męża. Załamana kobieta zdecyduje się na krok, który może zmienić jej życie. Wzywa narzeczonego do Sopotu, żądając wyjaśnień. Rafał zdaje sobie sprawę, że nie może dłużej ukrywać prawdy i postanawia stawić czoła przeszłości.

Czy Rafałowi uda się odzyskać twarz?

Darek obserwuje rosnącą popularność swojego profilu na portalu dla swingersów. Choć początkowo stworzył to konto tylko w związku ze znalezieniem dowodów na sądowego przeciwnika, teraz z niezrozumiałą dla niego samego ciekawością ogląda profile innych użytkowników, a także czyta od nich wiadomości.

Jak to się skończy?

Odcinek 3681. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 31.08.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości