"Na Wspólnej". Odcinek 3682. Stalker nie da Marcie chwili wytchnienia. Czy dojdzie do tragedii?

Marta z "Na Wspólnej"
W 3682. odcinku "Na Wspólnej" stalker nie da Marcie chili wytchnienia. Czy dojdzie do tragedii?
Źródło: x-news
W 3682. odcinku "Na Wspólnej" stalker nadal będzie nękał przerażoną Martę. Prześladowca doprowadzi dziennikarkę do ostateczności. Kobieta wraz z rodziną w popłochu opuszczą obserwowany przez prześladowcę dom. Czy uda im się znaleźć schronienie? Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

W 3682. odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj Leśniewscy ponownie zgłoszą na policji, że są nękani przez stalkera. Przypomnijmy, że poprzednim razem, gdy nie małżeństwo prosiło o pomoc stróżów prawa, ci stwierdzili, że nie mogą w sprawie prześladowcy niczego zrobić. Tym razem policjanci obiecują jednak zająć się ich sprawą.

Sytuacja staje się na tyle niebezpieczna, że małżeństwo decyduje się w popłochu opuścić swój dom. Początkowo Marta i Mikołaj Leśniewscy nie wiedzą, gdzie się udać. Na całe szczęście prześladowana przez stalkera kobieta znajdzie schronienie w pensjonacie Honoraty i Romana Hofferów.

Nieoczekiwanie do kryjówki Marty przychodzi jej szef. Daje to poważne podejrzenia, że to on może stać za nękaniem kobiety.

Marta z "Na Wspólnej"
Czy stalkerem okaże się być prezes telewizji, w której pracuje Marta?
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co jeszcze w "Na Wspólnej"?

U Zimińskich zapanuje radość, gdyż nieoczekiwanie zjawi się Ola. Dziewczyna zaskakuje ich przybyciem ze swoim niemowlakiem i Alanem. Jednak dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Rafał wyznaje Dancie i Teresie, że przez lata wychowywał dziecko, które nie jest jego, co wywołuje oburzenie Bednarczuka. Zimińska wraca do Warszawy, gdzie czeka na nią niespodzianka w postaci Oli, Alana i ich synka, którzy przylecieli z Londynu.

Grzesiek syn Smolnego, który od dawna boryka się z tajemniczymi problemami, okazuje się zbierać materiały o problemach psychiatrii dziecięcej... Sprawa tajemnicy Grześka staje się jeszcze bardziej niepokojąca.

Czy dowiemy się, co stoi za dziwnymi zachowaniami chłopaka?

Odcinek 3682. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 04.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości