"Na Wspólnej", odcinek 3754. Roma oskarża Bryckiego o molestowanie. Uda jej się pozbyć przeciwnika?

Roma, Brycki z "Na Wspólsnej"
Roma, Brycki z "Na Wspólsnej"
Źródło: x-news
W odcinku 3754. widzów "Na Wspólnej" czeka wiele emocjonujących chwil. Roma, która od jakiegoś czasu jest w komitywie z Baliszewskim zdecyduje się oskarżyć Bryckiego o to, że w kontaktach z nią przekroczył granice. Tymczasem profesor Agier opuszcza szpital. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3754. Roma dopięła swego?

W odcinku 3754. "Na Wspólnej" Roma po powrocie do pracy w redakcji po rzekomo przebytej grypie zacznie udawać, że padła ofiarą molestowania ze strony Bryckiego. Mężczyzna będzie zszokowany oskarżeniami, które w jego kierunku rzuci Lenarska.

Tymczasem Marta zaczyna wątpić w winę Bryckiego. Zdecyduje się sama przeprowadzić dochodzenie, aby dowiedzieć się więcej o domniemanym przypadku molestowania. Leśniewska będzie próbowała nawiązać rozmowę na ten temat z Romą, ale ta będzie unikać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sprawy.

Prezes stacji znajdujący się pod naciskiem Baliszewskiego postanowi tymczasowo zawiesić Bryckiego w obowiązkach. Ten w konsekwencji zmuszony będzie opuścić budynek telewizji pod eskortą ochrony.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Śledztwo Igi i Sławka

W nowym odcinku "Na Wspólnej" profesor Agier zdecyduje się zrezygnować z dalszej hospitalizacji, co budzi zdumienie i zaskoczenie zarówno u samej Łucji, jak i pozostałych lekarzy. Przypomnijmy, że kobieta przeżyła niedawno zawał i brak dalszej specjalistycznej opieki może się dla niej skończyć tragicznie.

Łucja zacznie zachowywać się niepokojąco w stosunku do pacjentów, co wywoła zaskoczenie u Nalepy. Mężczyzna będzie próbował zrozumieć koleżankę z pracy.

Czy uda mu się odkryć, jakie ta ma problemy?

Odcinek 3754. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 17.01.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

We wtorek 16.01.2024 r. zamiast serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowana gala Paszportów Polityki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości