"Na Wspólnej", odcinek 3759. Czerski gra na dwa fronty? Berg wyjawia Joannie swój sekret

Ola, Czerski, Joanna i Berg z "Na Wspólnej"
Ola, Czerski, Joanna i Berg z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W odcinku 3759. widzów "Na Wspólnej" czeka wiele interesujących scen. Czerski przypadkowo wpadnie na Olę podczas joggingu. Mężczyzna umówi się z dawną kochanką na wieczorną kolację. Jednak ktoś ją uprzedzi... Berg powie Joannie, że jest ojcem Antka. Przeczytaj odpis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3759. Ola wpadnie na Czerskiego podczas joggingu

W odcinku 3759. "Na Wspólnej", Czerski podczas porannego joggingu spotka Zimińską, która będzie bardzo zestresowana przed swoim pierwszym spotkaniem z klientem w kancelarii Olszewskiej. Mariusz, chcąc ją wesprzeć, zaproponuje kolację, na której mogliby porozmawiać o jej obawach. Jednak wieczorne plany Czerskiego ulegną zmianie, kiedy niespodziewanie do jego drzwi zapuka młoda i atrakcyjna kobieta. Wszystko będzie wskazywało na to, że mężczyzna gra na dwa fronty. Przypomnijmy, że niedawno doszło do zaskakującego pocałunku między Mariuszem a Olą.

Wszystko wskazuje na to, że tych dwoje znowu połączy romantyczne uczucie.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Berg wyjawia Joannie swoją tajemnicę

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Joanna otrzyma zaskakującą wiadomość od Bogdana. Mężczyzna wyjawi jej swoją tajemnicę – chodzi o fakt, że ma syna. Przypomnijmy, że w trakcie niedawnego tekstu na ojcostwo mężczyzna dowiedział się, że jest ojcem Antka. Zaniepokojona i zaskoczona Joanna natychmiast przyleci do Warszawy, gdzie dowie się, iż jej mąż spędził całą noc, pijąc. Joanna będzie zszokowana faktem, że mąż zataił przed nią taką ważną informację, jaką jest posiadanie nieznanego jej potomka.

Dodatkowo kobieta będzie zdziwiona tym, że jej mąż spędził całą noc w innym miejscu niż dom.

Jak to się skończy?

Odcinek 3759. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 25.01.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości