"Na Wspólnej", odcinek 3791. Kasia, Danka i Teresa przeżyją przerażającą przygodę. Dagmara zostanie zaatakowana

Kasia, Danka, Teresa oraz Dagmara z "Na Wspólnej"
Kasia, Danka, Teresa oraz Dagmara z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3791. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zadziwiających scen. Gosia, Tereska, Kaśka i Danka przeżyją kolejne nieoczekiwane przygody, a dodatkowo... jedna z przyjaciółek zostanie okradziona. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3791. Kłopoty Kasi i jej przyjaciółek

W 3791. odcinku "Na Wspólnej" po dramatycznym incydencie, kiedy niedawno poznany przez Kasię, Gosię, Tereskę i Dankę tancerz, zasłabł w klubie nocnym, mężczyzna zostanie zabrany do szpitala. Sytuacja będzie coraz bardziej napięta, ponieważ w międzyczasie okaże się, że jedna z przyjaciółek została w klubie okradziona.

Niedługo potem Gosia będzie musiała zmierzyć się z dużymi wyzwaniami w roli nauczycielki. Spotkanie z nową klasą przyniesie jej wiele rozczarowań, ponieważ uczniowie nie wykażą się wymaganą wiedzą. Po przeprowadzeniu testu Gosia zrozumie, że młodzież ma braki w edukacji.

Problem się nawarstwi, ponieważ klasa nie będzie chciała zaakceptować nauczycielki.

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3791. odcinku serialu "Na Wspólnej" Dagmara i Igor będą musieli stawić czoła konsekwencjom swojego ostatniego artykułu. Po opublikowaniu tekstu na temat pirata drogowego będą mieli więcej czasu na rozmowę o swoich życiowych błędach i na zbliżenie się do siebie.

Nie są jednak świadomi, że dziewczynę obserwuje tajemniczy sprawca, co zwiastuje przyszłe problemy. Zaskakujące i niebezpieczne spotkanie Dagmary z zamaskowanym, mężczyzną, do którego niedługo dojdzie, będzie dla niej niezwykle szokujące.

Napastnik grożąc i szantażując Dagmarę, każe jej zaprzestać śledztwa dotyczącego śmiertelnego wypadku.

Odcinek 3791. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 25.03.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości