"Na Wspólnej", odcinek 3795. Stefanek porwany przez ojca Mikołaja? Sławek łapie groźnego przestępcę

Stefanek, Sławek z "Na Wspólnej"
Stefanek, Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: Player / x-news
W 3795. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zadziwiających scen. Sławek, który został oddelegowany do papierkowej roboty nieoczekiwanie złapie groźnego przestępcę. Mały Stefanek zostanie porwany. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3795. Sławek rzuca się na groźnego przestępcę

W 3795. odcinku "Na Wspólnej" Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński), który przypomnijmy, że w związku z objawami PTSD po postrzeleniu został przeniesiony do biura, zacznie denerwować się na swoją pracę. Sytuacja zaniepokoi jego kolegę - Tadeusiaka, który przyzwyczajony jest do patrzenia na spokojnego, zrównoważonego Dziedzica.

Wkrótce potem dojdzie do zaskakującej sytuacji na ulicy. Sławek zdecyduje się natychmiast ruszyć na pościg za złodziejem, gdy będzie świadkiem przestępstwa. W tym zadaniu Dziedzic będzie czuł się jak ryba w wodzie i szybko pochwyci a następnie powali na ziemię bandytę.

Czy to oznacza, że Sławek może powrócić do czynnej służby?

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Stefanek porwany

W 3795. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj zaczynie martwić się o bezpieczeństwo swojego syna. Przypomnijmy, że Stefanek chodził do lasu by spotykać się z tajemniczym mężczyzną. Niespodziewanie sytuacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy po latach nieobecności pojawia się... ojciec Leśniewskiego.

Zaskakująco okaże się, że to właśnie on jest mężczyzną, którego Stefanek spotykał w lesie. Wkrótce potem wyjdzie na jaw, że ojciec Mikołaja wniósł przeciwko niemu pozew o alimenty. Jednak to nie koniec. Niespodziewanie zdarza się coś strasznego... Mężczyzna porwie małego Stefanka.

Czy uda się chłopcu pomóc.

Odcinek 3795. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 03.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player / x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości