"Na Wspólnej", odcinek 3796. Hebel oszukany? Mikołaj i Marta zgłaszają uprowadzenie Stefanka

Hebel, Mikołaj i Marta z "Na Wspólnej"
Hebel, Mikołaj i Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3796. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocjonujących scen. Hebel otrzyma zaskakujący telefon. Marta i Mikołaj zdecydują się zgłosić uprowadzenie synka. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3795. Hebel oszukany metodą "na wnuczka"?

W 3795. odcinku "Na Wspólnej" Hebel doświadczy niezbyt przyjemnej niespodzianki. Otrzyma telefon od nieznanego numeru. Już po chwili okaże się, że dzwoni osoba próbująca wyłudzić pieniądze "metodą na wnuczka". Hebel jednak bez cienia wątpliwości dostrzega w tym próbę oszustwa.

Mężczyzna zdecyduje się jednak wejść w grę z nieznajomym i udawać, że wpadł w pułapkę przekrętu. Przekonująco wcieli się w z góry założoną podstawę, dodając prawdziwości swojemu działaniu. Ostatecznie zdecyduje się umówić na spotkanie, na którym obiecuje przekazać 20 tysięcy złotych.

Hebel jednak ma już plan, który wkrótce zamierza wcielić w życie.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Stefanek porwany

W 3796. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj będzie borykał się z gniewem spowodowanym nieprzewidywalnymi działaniami swojego ojca. Wraz z Martą podejmą decyzję o zgłoszeniu na policję porwania ich synka, Stefanka, przez dziadka.

Będą całkowicie zaskoczeni, kiedy napotkają małego Stefanka oraz Edwarda, wracających z wycieczki po mieście.

Edward wytłumaczy swoje motywy, wyjaśniając, że pragnął lepiej poznać swojego wnuka. Stefek będzie w szoku, dowiedziawszy się, że przez całe życie był okłamywany przez swojego ojca, który twierdził, że nie ma dziadka.

Odcinek 3796. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 04.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości