"Na Wspólnej", odcinek 3799. Kto odpowiada za patostreamy na oddziale? Smolny ma trudne zadanie

Nalepa, Hoffer, Smolny z "Na Wspólnej"
Nalepa, Hoffer, Smolny z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3799. odcinku "Na Wspólnej" okaże się, kto zamontował kamery na oddziale Nalepy i Hoffera. Prawda okaże się niezwykle bulwersująca. Smolny podejmie dialog z jednym ze swoich synów. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3799. Kto jest odpowiedzialny za pato

W 3799. odcinku "Na Wspólnej" Boska podjęła decyzję o wzięciu swojej wnuczki — małej Ani na spacer. Dzień, który z pozoru miał być spokojny i przyjemny, nieoczekiwanie przybierze inny obrót. Bez uprzedzenia babcia dziewczynki postanowi ją ochrzcić w jednym z kościołów. Sytuacja będzie o tyle dziwna, że kobieta zdecyduje się to zrobić bez wiedzy Kamila.

Na oddziale lekarskim, na którym pracuje ojciec małej Ani, do niedawna panował względny spokój. Jednak przypomnijmy, że niedawno Hoffer (Kazimierz Mazur) odkrył tajemnicze kamery, które — jeżeli były włączone — transmitowały przebieg wykonywanych zabiegów. Okaże się, że najgorsze obawy personelu szpitala są prawdziwe....

Od trzech miesięcy operacje, które przeprowadzali, były transmitowane online i dostępne dla szerszej publiczności do oglądania podczas tzw. patostreamów. Zbulwersowani tą sytuacją Nalepa i Kamil postanowili zająć się tą sprawą. Po krótkim śledztwie udało im się zidentyfikować osobę odpowiedzialną za instalację kamery. Okazało się, że to elektryk.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Smolny próbuje pogodzić synów

W 3799. odcinku "Na Wspólnej" będzie można zaobserwować rozwój rodzinnych konfliktów u Smolnego. Ten zdecyduje się na spotkanie ze swoim starszym synem Przemkiem. Wspomniane będzie miało szczególny cel — rodzina będzie chciała, aby chłopak pogodził się z Grześkiem.

Oprócz tego będziemy świadkami zmagań Helena z wątpliwościami. Dziewczyna będzie się zastanawiać nad swoją przyszłością jako taksówkarka.

Czy Przemek zdoła naprawić swoją braterską relację?

Czy Helena znajdzie w sobie siłę, by stanąć na wysokości zadania i pokonać swoje obawy?

Odcinek 3799. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 10.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości