Zaskakujący zwrot akcji w "Na Wspólnej". Nowa ukochana Igora zostanie pobita?

Ania z "Na Wspólnej"
Ania z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Nowe odcinki "Na Wspólnej" będą pełne emocji. Nowa ukochana Igora wpadnie w poważne tarapaty. W życiu Ani dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, która zakończy się dla niej dużą awanturą i... nie tylko. Co się wydarzy?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku. Od momentu rozpoczęcia produkcji na jej planie pojawiło się wielu uznanych i popularnych aktorów, wśród których znaleźli się m.in. Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur oraz Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ania zostanie pobita?

W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej" mogliśmy obserwować coraz szybciej rozwijające się uczucie pomiędzy Igorem a nowo poznaną barmanką Anią. Przypomnijmy, że zakochani spotkali się po raz pierwszy, gdy Igor wyszedł wraz z Kamilem do baru, aby odetchnąć od trudnych wydarzeń w życiu.

Warto dodać, że spotkanie Nowaka i Hoffera zorganizowały w tajemnicy ich córki. Kamil potrzebował chwili wytchnienia po tragicznym wydarzeniu, którym bez wątpienia była śmierć matki jego dziecka, natomiast Igor musiał odetchnąć po tym, jak zakończyła się jego relacja z Elżbietą.

Wizyta w barze przynajmniej dla jednego z nich przyniosła oczekiwany skutek. Znajomość Igora z Anią szybko zaczęła przeradzać się w coś więcej.

Na nowych zdjęciach promujących nadchodzące odcinki "Na Wspólnej" możemy jednak zobaczyć, że dziewczyna już wkrótce będzie musiała zmierzyć się z trudnym życiowym doświadczeniem, ponieważ... zostanie pobita? Kadry pochodzą z odcinka 3842.

O co dokładnie chodzi? O tym z pewnością przekonamy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news

Ula będzie przetrzymywana przez żonę Natana

W niedawnych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie śledzili rozwijającą się miłość pomiędzy Ulą (Julia Jurek) i Natanem. Szybko okazało się jednak, że Natan ma pewien sekret — wciąż jest formalnie związany z inną kobietą, która nie jest gotowa zrezygnować z tej miłości.

Natan mimo swojej relacji z Hofferówną nadal nie będzie w stanie całkowicie odciąć się od swojej przeszłości, a konkretnie od żony. Ta widziała swoją konkurentkę i nie zamierza tak łatwo zgodzić się na rozwód.

Przyszłe odcinki "Na Wspólnej" przestawią jeszcze więcej zawiłych wątków relacji Natana. Szybko okaże się, że Karolina nie zamierza poprzestać na pustych słowach i groźbach. W odcinku 3833. zdecyduje się na drastyczny krok — zaatakuje Ulę, przykładając jej nóż do szyi.

Natan i Kamil będą musieli szybko działać, aby pomóc Uli.

Sytuacja stanie się pełna napięcia i dramatyzmu. Nie wszystkim uda się wyjść z niej cało.

Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Źródło: x-news
Czy Uli uda się przeżyć?
Czy Uli uda się przeżyć?
Źródło: x-news
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości