Radosław Pazura o popularności brata. Jest zazdrosny o Cezarego Pazurę?

Radosław Pazura, Cezary Pazura
Radosław Pazura, Cezary Pazura
Źródło: MWMEDIA
Radosław Pazura i Cezary Pazura to bracia, którzy zdecydowali się zostać aktorami. Wielu widzów zastanawia się, czy znacznie większa popularność drugiego z panów jakoś wpływa na ich relację. Szczególnie że w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o rzekomych rodzinnych konfliktach. Radosław Pazura w najnowszym wywiadzie taktownie odpowiedział na pytanie, nie pozostawiając niedopowiedzeń.

Radosław Pazura jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, który świetnie odnajduje się również w rolach dubbingowych. W szkole bliżej mu było do sportu aniżeli do występów na scenie. Wszystko zmieniło się w liceum, gdy z powodów zdrowotnych musiał na chwilę zawiesić korki na kołku. Wówczas zainteresował się teatrem, a pierwsze kroki na deskach stawiał w szkolnym kółku. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a po raz pierwszy na ekranie zadebiutował jeszcze na studiach w filmie "1968. Szczęśliwego Nowego Roku".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TEATR_PAZURA_ZONA
Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu
Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu

Radosław Pazura o relacji z bratem

Prywatnie Radosław Pazura jest młodszym bratem Cezarego Pazury. Zdaniem wielu znacznie większą popularnością może cieszyć się starszy z braci. Toteż media co jakiś czas spekulują na temat rzekomych napiętych relacji na linii Radosław-Cezary. Dlaczego? Bowiem jakiś czas temu żona Cezarego Pazury wywołała niemałe zamieszanie. Na instagramowym profilu zorganizowała Q&A, podczas którego padło pytanie o to, czy rodziny łączą dobre kontakty. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

"Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie" - napisała wówczas.

Czytaj więcej: Edyta Pazura nie utrzymuje bliskich relacji z Radosławem Pazurą i jego żoną?

Ta odpowiedź wywołała lawinę spekulacji! Niedługo później zareagowała Dorota Chotecka, która ograniczyła się do mocno powściągliwej wypowiedzi. Toteż ta krótka wymiana poglądów sprawiła, że wielu fanów z góry założyło, że w rodzinie doszło do znacznego ochłodzenia stosunków. Niedawno Dorota Chotecka i Radosław Pazura uczestniczyli w premierze teatralnej. Aktor w rozmowie z Plotkiem opowiedział o tym, jak naprawdę wygląda jego relacja z bratem. Czy młodszy brat jest zazdrosny o karierę Cezarego Pazury?

Czy mnie to przeszkadzało, że ktoś bardziej kojarzy mojego brata? Jesteśmy w show-biznesie, a show-biznes kieruje się tym, że im ktoś więcej zrobi rzeczy, dostanie nagród, tym jest bardziej znany i popularny i ma więcej reklam. To wszystko przynależy do mojego brata i widocznie większej rzeszy ludzi nazwisko Pazura kojarzy się z moim bratem. Znam bardzo dużo ludzi z innej strony, którym bardziej się kojarzę ja. Nie ma co teraz ważyć na szali, których jest więcej, a których mniej 
- powiedział w rozmowie z Karoliną Sobocińską.

Aktor dodał, że między nim a bratem nie ma rywalizacji, w przeciwieństwie do domysłów niektórych widzów. Radosław Pazura cieszy się z sukcesów Cezarego Pazury.

"A jak na mnie to działa? Zawsze pozytywnie, bo zawsze się cieszę z tego, że brat jest znany, lubiany, że jest też szanowany jako aktor i jako artysta. Jest też znany z kabaretów. Jest w tym świetny, wręcz rewelacyjny. To tylko można się z tego cieszyć i podziwiać. Natomiast nie wzbudzało to we mnie jakichś emocji złych — że mogło mi to przeszkadzać w jakiś sposób, albo mentalny, albo psychiczny. Takich rzeczy nie miałem. A nawet gdyby się pojawiły, to też trzeba stawić temu czoła" - dodał.

Radosław Pazura podkreślił na koniec, że niczego nie zazdrości starszemu bratu. Czy ta wypowiedź raz na zawsze zakończy temat konfliktu w rodzinie?

Niczego mu nie zazdroszczę. Dlaczego miałbym mu zazdrościć? Żona mi mówiła — zresztą chyba podziwiała we mnie tę cechę — że ja nigdy nie miałem problemu z tym, że koledzy np. więcej robili, albo dostawali propozycje, które mi by się podobały do zagrania. Jestem tego [zazdrości - red.] pozbawiony. Ktoś gra, a ja mówię — fajnie, to super. Widocznie nie ja miałem to robić, będę miał coś lepszego do zrobienia. Zawsze tak podchodzę do tego. Może to [podejście - red.] jest od Pana Boga. Może dlatego się tak nie męczę, a wręcz czasami też pomagam innym. Żona daje mnie jako przykład
- podkreślił.

Zaskoczeni?

Dorota Chotecka o relacjach w rodzinie Pazurów

Znacznie częściej głos w sprawie relacji panujących w rodzinie Pazurów zabiera żona Radosława Pazury. Dorota Chotecka odpowiedziała na komentarz internauty, jednak to nie rozwiało wątpliwości fanów. W rozmowie z serwisem fakt.pl aktorka ponownie została zapytana o relację łączącą braci. Okazuje się, że rodzinne problemy mocno wpłynęły na zacieśnienie więzi.

"Opiekują się tatą i muszą mu zapewnić dobrą opiekę, żeby tata był szczęśliwy na stare lata. Jest ich tylko dwóch, więc muszą się starać, kochać, rozmawiać, żeby tata miał prawdziwą, normalną starość. Ja bardzo kibicuję mężowi i wspieram go w tej kwestii, bo jest to moim obowiązkiem" - powiedziała aktorka.

Cezary Pazura jest ojcem chrzestnym jedynej córki pary — Klary Marii. W rozmowie z serwisem aktorka została zapytana o to, czy pociecha utrzymuje kontakt z wujkiem.

"Bardzo się lubią, składają sobie życzenia, to jest fajne. Czarek o niej pamięta i ona o nim też pamięta. Zawsze sobie porozmawiają i to jest miłe. Jest tak, jak być powinno" – podsumowała Dorota Chotecka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości