Na ściance "Skazanej" królował jeden motyw. Aleksandra Adamska zaskoczyła najbardziej

Obsada serialu "Skazana"
Obsada serialu "Skazana"
Źródło: MWMEDIA
10 listopada serial "Skazana" powrócił na platformę Player Original z nowymi odcinkami! Obsada popularnej produkcji pojawiła się na spotkaniu prasowym, by opowiedzieć o trzecim sezonie serialu. Na ściance zaprezentowała się oczywiście Agata Kulesza, ale to Aleksandra Adamska najbardziej przykuła uwagę. Zobaczcie również stylizacje innych gwiazd.

Kolejne odcinki "Skazanej" pojawią się na Playerze co tydzień w piątek. Trzeci sezon przyniesie sporo nowości, a mowa m.in. o obsadzie.

"Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec" - czytamy w opisie serialu na stronie prasa.tvn.pl.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Skazana" sezon 3. Marta Malikowska o Kosie. Jak zmienia się jej postać w nowym sezonie?
Wielkimi krokami zbliża się telewizyjna premiera trzeciego sezonu serialu "Skazana". Z czym tym razem będą musiały mierzyć się bohaterki produkcji? Jedną z najważniejszych z pewnością jest Kosa, postać grana przez Martę Malikowską. Aktorka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznaje, że przed jej bohaterką sporo nowych wyzwań.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Kulesza (Alicja Mazur)

Agata Kulesza fenomenalnie wciela się w postać sędziego, kiedy sama trafiła do więzienia i musi stawić czoła brutalnej rzeczywistości. Aktorka zaprezentowała się na ściance w dżinsowej sukience. Uroku dodawały jej rozpuszczone włosy.

Gwiazda w rozmowie z naszym serwisem została zapytana o to, jak dba o urodę. Aktorka przyznała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, ale unika tych inwazyjnych. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyjaśniła, na czym jej zależy. Gwiazda "Skazanej" nie zdecydowałaby się np. na wypełnienie policzków.

Czytaj więcej: Agata Kulesza o zabiegach medycyny estetycznej. "Czasami twarz się po tym nie rusza"

Agata Kulesza
Agata Kulesza
Źródło: MWMEDIA

Adam Woronowicz (Sylwester Hepner)

W drugim sezonie serialu w zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

Adam Woronowicz postawił na konferencji prasowej na klasykę. Do dżinsów założył czarną marynarkę. Bezpieczny i wygodny wybór.

Adam Woronowicz
Adam Woronowicz
Źródło: MWMEDIA

Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati")

Na największy modowy eksperyment zdecydowała się Aleksandra Adamska. Już jakiś czas temu aktorka zaskoczyła fanów decyzją o ścięciu włosów. Efekt prezentujemy poniżej. Gwiazda założyła biały t-shirt, ale nadała mu charakteru poprzez nałożenie skórzanego paska imitującego biustonosz. Dopasowała do tego również skórzane rękawiczki. Aleksandra Adamska niczym Lara Croft - rozpisują się niektóre portale.

Aleksandra Adamska
Aleksandra Adamska
Źródło: MWMEDIA

Konrad Eleryk (Krystian)

Na ściance "Skazanej" królował dżins. Konrad Eleryk również ubrał się bardzo wygodnie. Aktor występuje w "Skazanej" jako narzeczony Patrycji Cichy. Można zobaczyć go również w serialu "Pati", w którym widzowie mogą poznać początek historii więźniarki.

Konrad Eleryk
Konrad Eleryk
Źródło: MWMEDIA

Marta Ścisłowicz (Basia Dworak)

Marta Ścisłowicz w serialu wciela się w postać Barbary Dworak. To więzienna lekarka, żona byłego kierownika penitencjarnego (w tej roli Tomasz Schuchardt). Od lat marzy o dziecku, ma za sobą siedem in vitro. Jak zareaguje na wieść, że jej mąż jest ojcem dziecka Kosy?

Marta Ścisłowicz
Marta Ścisłowicz
Źródło: MWMEDIA

Leszek Lichota (Kraszecki)

Leszek Lichota dołączy do obsady wraz z innymi gwiazdami. Wśród nich: Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Marek Kalita (Rabczuk), Wojciech Kalarus (Minister), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek) i Barbara Jonak (Anna Rabczuk).

Leszek Lichota
Leszek Lichota
Źródło: MWMEDIA

Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa")

W 3. sezonie Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele synka pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka. Marta Malikowska zapragnęła zaprezentować się fotoreporterom w bardziej eleganckim wydaniu. Czerwone usta kontrastowały z sukienką w formie oversizowej czarnej marynarki.

Marta Malikowska
Marta Malikowska
Źródło: MWMEDIA

Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario")

Jacek Beler to aktor teatralny i filmowy, reżyser, wokalista zespołu Mięśnie, a także poeta i grafik. Pojawił się już w drugiej części serialu, w którym wcielił się w rolę policjanta Maria.

Jacek Beler
Jacek Beler
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości