"Mam Talent!" już 2 marca. Co nowego zobaczymy na ekranie? 

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"
Źródło: TVN
Już w marcu na ekranach telewizorów zagości jedno z najbardziej spektakularnych talent show. Mowa oczywiście o kultowym "Mam Talent!", jednak w nieco odświeżonej wersji. Program ma na celu odkrycie ukrytych talentów, które zdobędą serca polskiej publiczności. Piosenkarze, tancerze, akrobaci… a nawet magicy powalczą o czek i pokaźną kwotę! Jakie zmiany pojawią się w 15. sezonie "Mam Talent!"?

Program "Mam Talent!" od wielu lat podbija serca widzów stacji TVN. Po 2 latach wraca na ekrany telewizorów, aby ponownie wyłonić osoby z niebywałym talentem.

Czytaj więcej: Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_PROKOP_CORKA
Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowi prowadzący i jurorzy w "Mam Talent! 15"

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, skład jury i prowadzących programu "Mam Talent!" ulegnie zmianie. W ostatnich sezonach Marcin Prokop i Michał Kempa (a wcześniej Szymon Hołownia) wspierali uczestników tuż za sceną, jako gospodarze. Prezentowane talenty i zdolności przybyłych osób oceniali wówczas:

 • Agnieszka Chylińska,
  • Małgorzata Foremniak,
   • Jan Kliment.

    Już niebawem będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Jana Pirowskiego jako prowadzących najnowszą edycję programu, a przy stole jurorskim "Mam Talent! 15" zasiądą:

    • Julia Wieniawa,
     • Agnieszka Chylińska,
      • Marcin Prokop.

       Jak poradzą sobie nowi jurorzy? Oglądaj już 2 marca najnowszy odcinek "Mam Talent!" na kanale TVN i platformie Player.

       Kto może wziąć udział w programie "Mam Talent!"?

       Scena "Mam Talent!" jest otwarta dla wszystkich, którzy pragną zaprezentować światu swój wyjątkowy talent. Osoby, które dotychczas zgłaszały się do poszczególnych edycji, zaprezentowały swoje umiejętności w najróżniejszych kategoriach, takich jak: śpiew, akrobatyka, gimnastyka, gra na instrumencie, taniec, pantomima, a nawet lalkarstwo. Oznacza to, że tematyka występu nie ma większego znaczenia. Uczestnik musi wykazać się determinacją oraz zdolnościami, które poruszą serca widzów i jurorów.

       Zasady programu "Mam Talent!"

       Pierwszym etapem programu jest precasting, który odbywa się bez transmisji telewizyjnej. Wybierane tam są osoby, które zostaną zaproszone do castingu właściwego, gdzie znani jurorzy oceniają, kto zrobił niesamowite wrażenie, a także czy zaprezentowane umiejętności zasługują na miano "talentu". Warto zaznaczyć, że do programu zgłasza się nawet kilka tysięcy osób, jednak tylko wybrani zakwalifikują się do kolejnego etapu.

       Jak wygląda głosowanie? Jurorzy dyskutują między sobą i oddają głosy na wybranego kandydata. Aby dana osoba mogła przejść do kolejnego etapu, minimum dwóch jurorów musi być na tak. W programie występują charakterystyczne elementy, takie jak czerwony krzyżyk i złoty przycisk. Co oznaczają? Gdy wybrany juror naciśnie krzyżyk podczas występu, oznacza to, że nie chce kontynuować oglądania dalszej części show, natomiast w przypadku złotego przycisku, uczestnik awansuje niemal od razu do półfinału.

       Finaliści będą walczyć o czek w wysokości 300 000 złotych!

       "Mam Talent!"
       "Mam Talent!"
       Źródło: MWMEDIA

       Gdzie i kiedy nowy odcinek "Mam Talent!"?

       Premiera pierwszego odcinka 15. edycji "Mam Talent!" odbędzie się już 2 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN. Użytkownicy platformy Player również będą mieli możliwość oglądania najnowszych odcinków swojego ulubionego talent show.

       Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

       Czytaj również:

       Autor: Kinga Banasik

       Źródło: tvn.pl, cozatydzien.tvn.pl

       Źródło zdjęcia głównego: TVN

       podziel się:

       Pozostałe wiadomości