Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o nowej roli w "Mam Talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w roli prowadzącej popularnego formatu TVN "Mam talent!". Gwiazdę zaskoczyły trudności, jakich doświadczyła w trakcie nagrań. - Nie spodziewałam się, że to będzie tak ciężka fizycznie praca — powiedziała na planie programu Annie Pawelczyk-Bardydze, odnosząc się do swojego najnowszego wyzwania.

"Mam Talent!" wraca na antenę TVN 2 marca o godz. 20.00 w nowym wydaniu. Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiadają Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Odmieniony skład jury to jednak nie koniec niespodzianek – program współprowadzi zupełnie nowy duet – Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Jak prezenterka wspomina pierwszy dzień w nowej roli?

Czytaj więcej: "Mam Talent!" już 2 marca. Co nowego zobaczymy na ekranie? 

Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej w "Mam Talent!"

Anna Pawelczyk-Bardyga z cozatydzien.tvn.pl zapytała Agnieszkę Woźniak-Starak, jak wspomina pierwszy dzień w nowej roli. Okazuje się, że praca na planie "Mam Talent!" jest bardzo stresująca i obciążająca dla organizmu. Trudności, z jakimi się spotkała, okazały się zaskakujące. Nie była przygotowana na intensywność i wyczerpanie fizyczne, jakie towarzyszy realizacji projektu tej skali. Pierwszy dzień na planie określiła jako "ciężki".

- Nie spodziewałam się, że to będzie tak ciężka fizycznie praca — wyjaśniła.

Agnieszkę Woźniak-Starak zaskoczyły długie godziny stania, niekończąca się gotowość i stały ruch, to wszystko wymagało od niej nie tylko koncentracji, ale też sporej wytrzymałości.

- Następnego dnia już trochę byliśmy chyba bardziej przygotowani na to, co nas czeka, więc wiedzieliśmy, że każde 40 sekund, które możemy wykorzystać na to, żeby usiąść, to należy wykorzystać, bo się 7 godzin stoi za kulisami — powiedziała.

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Woźniak–Starak zobrazowała, jak wygląda praca za kulisami — siedem godzin stania, wchodzenia i wychodzenia z widowni i to niemal bez przerw. Zaskakująco prowadząca stwierdziła, że zmagania przy "Mam Talent!" są znacznie bardziej wyczerpujące niż jej wcześniejsze doświadczenia z innego programu TVN.

- To jest trudne, bo szczerze to jest tak fizycznie chyba trudniejsze niż "Azja Express"- powiedziała.

Czytaj więcej: Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Agnieszka Woźniak-Starak o wsparciu Jana Pirowskiego

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl, podzieliła się też swoimi spostrzeżeniami na temat niezwykłej współpracy ze współgospodarzem "Mam Talent!" Janem Pirowskim. Gwiazda nie kryła, że tworzą zgrany duet, co jest czymś wyjątkowym. Duet telewizyjny nie tylko świetnie ze sobą współpracuje, ale również dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że "nadają na tych samych falach".

Myślę, że mam w końcu jakąś mocno trafioną parę, że rzeczywiście jakoś chyba mocno nadajemy na tych samych falach i to chyba czuć i to widać i dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i to jakoś działa. W skali różnych moich połączeń telewizyjnych to Janek jest w czołówce moich ulubionych partnerów, niewątpliwie
- wyjaśniła Agnieszka Woźniak-Starak.

Nie ma wątpliwości, że chemia między prowadzącymi jest jednym z kluczowych czynników, które decydują o sukcesie programu. Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski mają szansę pójść w ślady Marcina Prokopa i Szymona Hołowni, których przyjacielska relacja na planie programu sprawiła, że widzowie pokochali program "Mam Talent!" od pierwszej edycji w 2008 roku.

Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości