Anna Renusz zaskoczyła kolejną metamorfozą. Wygląda jak siostra Shakiry!

Anna Renusz
Anna Renusz
Źródło: Materiały prasowe TTV
Anna Renusz podzieliła się z fanami swoją niesamowitą metamorfozą. Na jednym z opublikowanych w sieci zdjęć gwiazda "Diabelnie boskich" kolejny raz zachwyciła fanów makijażem i stylizacją. Influencerka na fotografii wygląda niczym międzynarodowa gwiazda, którą wszyscy dobrze znamy. Fani porównują ją do siostry... Shakiry!

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak są parą, którą możemy kojarzyć z popularnych programów nadawanych przez stację TTV. Ich debiut nastąpił w show "Królowe życia", ale widzowie mogli ich również obserwować w "99 - Gra o wszystko. VIP" czy ostatnio "Diabelnie boskie".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Renusz wygląda jak... Shakira

Anna Renusz jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Tylko w serwisie Instagram konto gwiazdy show TTV "Diabelnie boskie" obserwuje ponad 500 tys. fanów. Influencerka regularnie publikuje na nim zdjęcia z pracy i chwil spędzanych z ukochanym. Czasem decyduje się również na zaprezentowanie licznej grupie wielbicieli jednej ze swoich kolejnych metamorfoz.

Tak było i tym razem. Anna Renusz zaskoczyła swoich fanów jednym z najnowszych zdjęć. Gwiazda na fotografii bardzo przypomina ikoniczną postać na międzynarodowej scenie muzycznej — Shakirę. Influencerka zaprezentowała się w dopasowanym, odsłaniającym brzuch crop-topie. Na zdjęciu możemy również zobaczyć Annę Renusz w charakterystycznych blond lokach kojarzących się z kolombijską piosenkarką.

"Czuć już wiosnę, a ja ciągle na diecie" - napisała gwiazda pod fotografią.

Podobieństwo do Shakiry zauważyli również fani Anny Renusz, którzy poinformowali o tym w licznie pozostawionych komentarzach.

"Myślałam, że to Shakira" - brzmiał jeden z nich.

Anna Renusz niczym kopia hollywoodzkiej gwiazdy

Anna Renusz jakiś czas temu postanowiła poddać się niezwykłej przemianie, którą podzieliła ze swoimi fanami. Na jednym z wideo udostępnionym na Instagramie, pokazała, jak za pomocą makijażu przekształciła się w jedną z najsłynniejszych aktorek w Stanach Zjednoczonych — Megan Fox.

Na udostępnionym nagraniu gwiazda zaprezentowała się w dopasowanej czarnej kreacji. Warto zwrócić uwagę na włosy influencerki, które zostały przez nią przefarbowane na kolor, jaki kiedyś nosiła Megan Fox. Również interesujący jest makijaż, który jest wizualnie podobny do tego, w którym gwiazda się niegdyś pokazała.

"Ponoć już nie przypominam Kardashianki, za to Megan Fox musiałam spróbować. Kocham Was. PS: Pomalowane jedno oko tak z lenistwa" - wyznała na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości