Anna Renusz z TTV przejdzie serię operacji. Wyjaśniła, co się stało

Autor:
Dagmara
Olszewska

Anna Renusz, gwiazda "Królowych życia", wraz ze znajomymi udała się do kliniki w Istambule. Wyznała, że podejmie się serii zabiegów upiększających. Jednym z nich będzie pobranie tkanki tłuszczowej z ud i powiększenie bioder. "Jeszcze troszkę sylwetkę zmodyfikujemy" - wyjaśniła.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak to jedna z najbardziej znanych par z telewizji TTV. Wspólnie wystąpili w takich programach jak "Królowe życia", czy "99. Gra o wszystko VIP". Para słynie z zamiłowania do ćwiczeń i walki o upragnioną sylwetkę. Jednym z ich etapów dążenia do ideału są zabiegi medycyny estetycznej. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji
Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Renusz z "TTV" o nowych operacjach plastycznych 

"Wracam piękniejsza" - powiedziała Anna Renusz na InstaStories zaczynając serię relacji o swojej przygodzie z nowymi zabiegami medycyny estetycznej. W towarzystwie przyjaciół gwiazda TTV wyjechała do Warszawy a stamtąd — udała się samolotem do Istambułu. To właśnie w jednej z tureckich klinik przejdzie operacje plastyczne. Na jakie zmiany się zdecydowała?

"Kochani. Z mojego ciała jestem zadowolona, ale wymyśliłam sobie, że jeszcze troszkę sylwetkę zmodyfikujemy. Dodamy troszeczkę bioderek à la Kim Kardashian. Z ud pobierzemy tłuszczyk i będziemy jeszcze obkurczać podbródek. [...] Pośladków raczej nie powiększamy, bo są ładne, ale bioderka trochę tak" - relacjonuje Anna Renusz na Instagramie.  

Anna Renusz
Anna Renusz Anna Renusz Źródło: Instagram

Anna Renusz o związku i hejcie 

Anna Renusz znana widzom z telewizji TTV w rozmowie z nami wyznała, że wielokrotnie mierzyła się z hejtem. Choć na początku takie komentarze sprawiały jej przykrość, wypracowała system, dzięki któremu przestała przejmować się opinią innych. Sama stara się bowiem nie wchodzić w dyskusję z hejterami, a nawet, poprosiła najbliższych, by w jej imieniu nie prowadzili takich rozmów i nie mówili jej o tym, co przeczytali. 

W wywiadzie z Dagmarą Olszewską wyznała też, że kolejną wielką przemianą w jej życiu przyniosła walka z chorobą alkoholową Mateusza "Tarzana" Leśniaka. 

- Odkąd Mateusz żyje w trzeźwości, nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Ja w końcu mogę odetchnąć z ulgą, nie mam z tyłu głowy, że wrócę z pracy i znów będę miała stres, nieprzespaną noc. Zaufałam mu na nowo w 100%. Na początku wiecznie węszyłam, dopytywałam, sprawdzałam, a teraz ufam i wiem, że do tego nie wróci. Jak mu jest źle, ma gorsze dni - nie ukrywa tego, mówi mi to. Dużo rozmawiamy. Sam widzi, że tak naprawdę dopiero teraz żyje normalnie. Ja też nauczyłam się, że to nie był wymysł, tylko prawdziwa choroba - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @ondiehair

Pozostałe wiadomości