"Diabelnie boskie" – wystartował 3. sezon. Wielkie zmiany w programie. Dwie nowe twarze

"Diablenie boskie 3"
"Diablenie boskie 3"
Źródło: TTV
Wiosną 2024 na antenie TTV znów spotykamy się z kobietami, które nie boją się być sobą, które inspirują i dowodzą, że każdy nas pisze własną historię. "Diabelnie boskie" to wyjątkowe postacie, które wiedzą, kim są i czego chcą. Zapewne ze zniecierpliwieniem czekaliście na to, aby sprawdzić, co u nich słychać. Już to wiemy.

W nowych "Diabelnie boskich" przyjrzymy się, jak dalej toczą się losy znanych i lubianych bohaterek. W 3. sezonie programu zobaczymy, jak Patryk ze wsparciem żony Izy radzi sobie w Ochotniczej Straży Pożarnej. Przeniesiemy się też do słonecznej Hiszpanii, aby zobaczyć, jak się ma związek Cariny i Eliego. Zobaczymy też, jak prosperuje funeralny biznes Julii von Stein oraz jak zmiany w życiu najbliższych znosi Laluna.

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

27102022_BLIZEJGWIAZD_JULIAVONSTEIN (1)
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"

"Diabelnie boskie" – kiedy 3. sezon?

Widzowie pokochali bohaterki nowego reality-show stacji TTV, które doczekało się już 3. sezonu. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby sprawdzić, jak toczą się losy bohaterek, mamy świetne wieści. Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował już 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" widzowie zobaczyli znane już bohaterki - Alex MorzyńskąIzę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Nowe bohaterki w programie "Diabelnie Boskie"

W 3. sezonie programu "Diabelnie boskie" powitaliśmy na pokładzie dwie nowe postacie.

Anna Renusz to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji TTV. Wystąpiła w programie "Królowe życia" i "99 - Gra o wszystko. VIP" razem ze swoim partnerem Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Jej barwna osobowość zwróciła uwagę widzów. Fani obu produkcji pokochali ją za wyjątkowy charakter. 

Małgorzata Łukaszczyk to świeża twarz w telewizji TTV. Jej aktywność możemy śledzić w mediach społecznościowych. Po opublikowanych na Instagramie zdjęciach możemy stwierdzić, że nowa bohaterka ma upodobanie do królewskiego stylu życia. Dodaje też relacje z podróży. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy. Jej pasją jest też śpiew.

"Kobieta petarda o wielkim sercu" - tak podsumowują ją znajomi, co możemy przeczytać na jej profilu.

"Diabelnie boskie" – co się wydarzy w nowych odcinkach 3. sezonu?

W pierwszym odcinku nowej serii "Diabelnie boskich" same smakołyki! Szczególnie na talerzu Laluny! Ostatni raz kiedy widzieliśmy Kasię, odnosiła same sukcesy — biznes kręcił się w najlepsze, a mordercze treningi zakończyły się zwycięską walką. Co teraz wydarzy się w jej życiu? W drugim odcinku podejrzymy co słychać u Julii i jej rodziny. A w rodzinie Steinhoff wielkie zmiany! Seniorka rodu – Roma – zamierza po raz trzeci stanąć przed ołtarzem i wypowiedzieć sakramentalne "tak!". Jak idą przygotowania do ceremonii?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości