Anna Renusz w zmysłowej sesji. Od ukochanej Tarzana trudno oderwać wzrok

Anna Renusz w zmysłowej sesji
Anna Renusz w zmysłowej sesji
Źródło: player.pl
Anna Renusz to ukochana Mateusza "Tarzana" Leśniaka. Zakochanych znacie z programów TTV, w tym z "99 - Gra o wszystko. VIP". To kochająca i wspierająca się para. Anna Renusz uwielbia metamorfozy i przyciąga uwagę swoją urodą. Tym razem wystąpiła w charakterze fotomodelki. Fani są nią zachwyceni.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak to tzw. power couple. Kobieta zajmuje się stylizacją włosów. Gdy jej mąż świętował rocznicę bycia w trzeźwości, zajęła się zmianą jego fryzury. Uczestniczka show bardzo długo czekała na deklarację wybranka i jego chęć przystąpienia do ślubu. W końcu para zdecydowała się na ślub humanistyczny, czyli taki, który nie ma w Polsce mocy prawnej, ale polega na symbolicznym rozpoczęciu nowego etapu w związku. Zakochani pobrali się na greckiej wyspie Santorini.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci
Dominik Abus o wychowaniu dzieci i wartościach. Na czym zależy im najbardziej?

 "99 - Gra o wszystko". Anna Renusz w zmysłowej sesji

Anna Renusz zajmuje się przede wszystkim pracownią fryzjerską, którą prowadzi w Gdyni. Jest doświadczoną stylistką i autorką peruk. Na jej oficjalnej stronie internetowej przeczytaliśmy, że od najmłodszych lat marzyła o tym, aby spełniać się w zawodzie stylistki fryzur. Uzyskała więc wykształcenie z tej dziedziny i założyła swój salon, w którym dokonuje niesamowitych metamorfoz. Jej największą inspiracją jest Guy Tang – autor fryzur Kim Kardashian.

Ukochana Tarzana miała okazję pokazać swój świat w "Królowych życia". Dała się dzięki temu poznać szerszemu gronu odbiorców. Ludzie pokochali jej temperament. Anna Renusz pokazuje życie w mediach społecznościowych. Na Instagramie możecie śledzić jej szalone metamorfozy. Kobieta bardzo często zmienia fryzury. Teraz pokazała się w blond włosach. Miała okazję wcielić się w rolę fotomodelki. Zobaczcie efekt poniżej.

"Wow" - piszą fani.

"Piękna" - zachwycają się zdjęciami.

Anna Renusz o programie "99 - Gra o wszystko" i wsparciu Tarzana

Anna Renusz i Tarzan wzięli udział w programie "99 - Gra o wszystko. VIP". W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl kobieta przyznała, że bez partnera byłoby jej trudno przetrwać. Zdradziła, że tak naprawdę jest dość nieśmiałą osobą. Ukochany dodaje jej pewności siebie.

- Jestem otwarta, ale jestem wstydliwa. Z wiekiem ta wstydliwość jest troszeczkę mniejsza, ale ja od dziecka byłam raczej wycofaną osobą, bo się wstydziłam. Teraz uczę się, pracuję z ludźmi, którzy są wspaniali, więc bardziej się otwieram i pracuję nad tą wstydliwością cały czas - tłumaczyła w wywiadzie.

Na Instagramie Anna Renusz pozwala sobie na nieco więcej pikanterii i często publikuje zmysłowe zdjęcia i filmiki z ukochanym. Ostatnio Tarzan napisał, że walentynki mają przez cały rok. Oboje uwielbiają eksponować swoje ciała i wymyślać różne zaskakujące przebrania, które rozbawiają fanów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości