Dominika Tajner-Wiśniewska

Dominika Tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska - polska celebrytka, córka Apoloniusza Tajnera, byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, czwarta żona piosenkarza Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner-Wiśniewska - wiek, rodzice, wykształcenie

Dominika Tajner-Wiśniewska urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle. Jej rodzicami są Aleksandra Tajner i Apoloniusz Tajner, były trener Adama Małysza i prezes Polskiego Związku Narciarskiego w latach 2006-2022. 

Dominika Tajner ukończyła turystykę i rekreację oraz odnowę psychosomatyczną na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski - historia związku

Dominika Tajner-Wiśniewska była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Para poznała się w 2009 roku, kiedy to Dominika Tajner, pracująca wówczas jako menadżerka hotelu w Wiśle, zaprosiła piosenkarza na organizowaną tam imprezę. Wiśniewski i Tajner pobrali się 30 czerwca 2012 roku na Mazurach w hotelu nad jeziorem Brzozolasek, w okolicach Pisza. Ich małżeństwo przetrwało siedem lat, Wiśniewski i Tajner rozwiedli się w 2019 roku, rok później piosenkarz poślubił Polę Wiśniewską. 

Michał Wiśniewski był drugim mężem Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, wcześniej przez pięć lat była żoną Juliusza Idzika, z którym rozwiodła się w 2010 roku. Z pierwszego małżeństwa Dominika Tajner-Wiśniewska ma syna Maksymiliana. W 2022 roku ogłosiła, że jest zaręczona ze sportowcem Mariuszem Wachem, bokserem wagi ciężkiej.

Dominika Tajner-Wiśniewska - życie zawodowe

Dominika Tajner pracowała m.in. jako menadżerka Michała Wiśniewskiego. Od 2012 roku jest prezeską w Tajner Co Sp. z o.o., agencji wspierającej rozwój młodych artystów i sportowców. Zajmuje się także doradztwem personalnym jako business i life coach.

Dominika Tajner-Wiśniewska - kariera medialna

Dominika Tajner wystąpiła w pierwszej edycji programu TVN "​​Agent – Gwiazdy" (2016 rok, odpadła w 10 odcinku). Z ówczesnym mężem, Michałem Wiśniewskim, wzięła udział w talk-show "The Story Of My Life: Historia naszego życia" (2018 rok). Wystąpiła też w 9 edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" (2019 rok). W "Tańcu z gwiazdami" partnerował jej Wojtek Jeschke, para odpadła z show w drugim odcinku. 

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA